Dul 50 60 yas arasi evlenmek isteyen bayanlar

Nalan ben kolay gelsin. Dul 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar arayanlar için geldim aslında. Bu süreçte kendimle ilgili bazı kararlar aldım arkadaşlar. Mesela evlenmek gibi. Dul olmak sorun mu bilmiyorum bu süreçte ama yalnız kalmak bana göre değilmiş onu anladım. Her zaman baktım kendime ve güzel şeyler düşledim. Onun dışında mevcuttaki arkadaşlarım da yalnız bırakmıyor zaten ama 50 yaş üstü evlilik sitesi aramakla geçti zamanım.

Dul 50 60 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

Oh be dedim sonunda burayı bulunca artık kendime geldim. Ama dul 50 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar için biraz temkinli davranmanız lazım. Yani önce tanışmak gerekiyor ondan sonra da ilerlemek. Öyle kolay olmuyor. Ya da ben çok düşünmeyeceğim bu defa. İlk yazana numaramı verip görüşme sağlayacağım. Yaşım 53 bu arada.

50 60 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Bu yaştan sonra evlenmek nasıl bir duygu diye soruyorlar. Daha aday yok ki bakacağız o duruma. Her neyse bunun dışında var olan hayallerimi yaşamak istiyorum ben. Geçmişi geride bıraktık sonunda. İleriye dönük yaşıyorum. Evim var, kendime ait arabam da var. Geziyorum kafam atınca öyle. Son zamanlarda insanlarla ilgili düşüncelerim değişti. Güven problemi yaşıyorum buna ek olarak. Nasıl atlatacağım bilemiyorum ben. Karşıma çıkacak beylerden ricam budur. Gerçek anlamda değer veren, sahiplenen ve biraz da romantik olanlar yazsın istiyorum.

50 60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bu sürece dahil oldum ve mutluyum. Huzurum yerinde. Bahçeli evimin ikinci katından seyrediyorum insanları ve deniz manzaramı. Güzel duygu bunlar ama gelin görün ki insanlar olaya farklı bakıyor. Bırakın diyorum ben yalnız yaşamayı seviyorum yok illa evleneceksin falan.

Neyse ya uzatmanın anlamı da yok aslında. Güzel şeyler düşünerek hayatımıza devam ediyoruz. Evlenmeye geldiğimi tekrar söylemek isterim size. Buyurun beyler mesajlar gelsin. İşi gücü olmayanlar da yazabilir ama tabi ki emekli olanlara öncelik tanırım. İkinci bahar yaşayacağız çünkü.

Merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz bana. Geldi geçiyor hayat artık düzene girsin ya. 10 senedir dul yaşıyorum be artık buraya kadarmış. Heyecan dorukta tabi buyurun yazın bana.

2 thoughts on “Dul 50 60 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Merhaba niyetim ciddi. Evlenmek istiyorum sizin içinde uygunsa görüşmek tanışmak isterim

  2. Merhabalar Ben Türkiye Afyonkarahisar’da yaşayan 57 yaşında eşi vefat etmiş, gelir düzeyi iyi ev ve araba sorunu olmayan evlilik için bayan arkadaş arayan emekli bir beyim. Talibimi bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir