WhatsApp Evlilik İlanları

WhatsApp evlilik ilanları

Merhaba. Hilal benim adım. WhatsApp evlilik ilanları konusunda meraklı olan beyler için buradayım. Sizden ricam bana atacağınız mesajları dikkatli bir şekilde okuyun öyle gönderin. Çünkü seçiciyim. Ha şöyle bir şey de var. Herkese telefon numaramla dönüş yaparım ve WhatsApp üzerinden de konuşurum. Asıl önemli olan şeyler bunlar değil sanırım. Gerçekten insanın kendisiyle ilgili kararları doğru alması gerekiyor diye düşünüyorum. İnsanlar bazen yapıcı oluyor bazen de kırıcı. Ne mutlu ki bana gelenler çok yapıcı ama sonunu getiremiyoruz neyse fazla uzatmadan konuya geçelim mi?

WhatsApp evlilik ilanları sürecine geçiş yapabilmek için önce bana buradan mesaj atmanız gerekiyor. Ben de size doğrudan numaramı vereceğim ve ardından da telefonda sohbete geçeceğiz. Ah günler ah. Benim yaşım 33. Artık evlenmem gerekiyor açık konuşayım. Yalnızlıktan da sıkıldım. Dediğim gibi biraz seçiciyim lakin huyuma göre birini bulursam hiç bırakmam.

WhatsApp Evlilik İlanları Arayan Bayanlar

Son günlerde kararlarımı uygulamaya başlarken artık nasıl hareket etmem gerektiğini sıkça düşünüyorum. Konuşma sürecinde önce ilgi alakaya bakarım. Beni ilgisiz bırakan yalnız bırakan beylerle arayı soğuturum yapacak bir şey yok. Ondan sonra ne bileyim özellikle de akşamları canım çok sıkılıyor. Bu tür durumlarda da ortadan kaybolurum yani yalnız bırakılmamalıyım.

Evlilik kriterlerim de var olmaz mı hiç? İlgi alakadan sonra bir erkek eş olarak gördüğü bayanı her zaman sahiplenmelidir. Aşk ile bakmalıdır gözlerinin içine. Bunlar çok büyük beklentiler değil. Siz yeter ki sevmeyi bilin. Evlilik kararı kolay alınır ama uygulamada çok sorun yaşanabilir. Anlaşmak, tanışmak, konuşmak, nişan falan derken bir de bakmışsınız evlenmişsiniz. Ben ölçe tarta ilerlemek istiyorum bunu bilmeniz yeterlidir. Haydi bana müsaade o zaman. Şimdilik gidiyorum arkadaşlar mesajlarınızı heyecanla bekliyorum ama.

4 Comments on “WhatsApp Evlilik İlanları”

  1. Ben bir zamanlar büyük konuştum evlilik bana çok yakışacak demiştim ve hala aynı şeyi düşünüyorum beni anlayacak ve beni tamamlayacak insanı arıyorum

  2. Buyurun yazışalım tanışalım konuşalım anlaşalım evlenelim bir birimizi sevelim sevindirelim Antalya’dayım

  3. Selam yurdumun bakımlı güzel bayanları İstanbul’dan Ferhat benim sevgimi alabilecek benim sevgimle mutlu olacak hoş ve tatlı duygusal sevecen neşeli saygı sevgi çerçevesinde dürüst bayanlar. Bende hoş ve tatlı sempatik güler yüzlü yakışıklı minyon tipli sevimli erkeğim yaşım 36 kendi evimde yalnız yaşamak dayın saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir