Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar

Evlenmek isteyen yabancı bayanlar

Merhaba. İsmimi şuan paylaşmak istemiyorum. Sadece mesaj atanlara vereceğim. Evlenmek isteyen yabancı bayanlar arasındayım ben. Bu konuda yanımda olacak beylere ihtiyacım var. Yani evleneceğim buradan birini bularak. Anlaşırsak daha iyi olacaktır. Anlaşmak da şu işte; konuşmayı bilen, romantik olan ve ciddi düşünen bir erkekle yol almak.

Yabancı bir bayanım ama Türkçe’yi çok güzel konuşabiliyorum. Akrabalarım falan Türkiye’de. Ben de burada yaşıyorum. Yabancı bayanlarla evlenmek isteyenlerin sayısı da artıyor sanırım. Öyle ki son 2 ayda 3 kez evlilik teklifi aldım. Düşündüm taşındım ama yok olmadı, olduramadık. Şimdi evlenmek isteyen yabancı bayanlar sitesi üzerinden ilan açmaya karar verdim işte.

Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar Telefonları

Yabancı bayan arayanlarla ilgili merak ettiğim bazı şeyler var. Nasıl bir bayan arıyorsunuz mesela? Sarışın mı esmer mi yoksa gerçekten seven, saygılı olan bir hanımefendi mi. Bunlara yanıt almak zorundayım. Ha şunu da ekleyeyim ben insanlar arasında asla ayrım yapmam. Haliyle her gelen mesaja numaramla dönüş yapacağım kimse o kısmı düşünmesin. İlgiyi alakayı kesmediğiniz sürece güzel günler göreceğimizi umut ediyorum.

Yabancı bayanlar hakkında düşüncelerinizi paylaşırken kendinizle ilgili de konuşun lütfen. Güzellik anlayışınız nedir mesela ya da ne bileyim nasıl bir bayanla evlenmek istiyorsunuz. Benim yaşım 31. Çalışıyorum ayrıca. Bu nedenle ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Lakin süreci yönetirken biraz titiz davranıyorum. Sonuçta bir defa evleneceğiz ve evleneceğim kişiyle ömür boyu yaşıyor olacağım. Ama gelin görün ki seçiciliği abartan insanlar var. Olmaz öyle yürümez bir ilişki. Neyse sonuç olarak ben kendimi anlattım şimdi sıra sizde arkadaşlar. Her zaman ılımlı davranıyorum insanlara karşı. Umarım siz de öyle davranmaya devam edersiniz. Güle güle diyorum ama mesajlarınızı da bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir