Evlenmek isteyen yabancı bayanlar

Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar

Merhaba. İsmimi şuan paylaşmak istemiyorum. Sadece mesaj atanlara vereceğim. Evlenmek isteyen yabancı bayanlar arasındayım ben. Bu konuda yanımda olacak beylere ihtiyacım var. Yani evleneceğim buradan birini bularak. Anlaşırsak daha iyi olacaktır. Anlaşmak da şu işte; konuşmayı bilen, romantik olan ve ciddi düşünen bir erkekle yol almak.

Yabancı bir bayanım ama Türkçeyi çok güzel konuşabiliyorum. Akrabalarım falan Türkiye’de. Ben de burada yaşıyorum. Yabancı bayanlarla evlenmek isteyenlerin sayısı da artıyor sanırım. Öyle ki son 2 ayda 3 kez evlilik teklifi aldım. Düşündüm taşındım ama yok olmadı, olduramadık. Şimdi evlenmek isteyen yabancı bayanlar sitesi üzerinden ilan açmaya karar verdim işte.

Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar Telefonları

Yabancı bayan arayanlarla ilgili merak ettiğim bazı şeyler var. Nasıl bir bayan arıyorsunuz mesela? Sarışın mı esmer mi yoksa gerçekten seven, saygılı olan bir hanımefendi mi. Bunlara yanıt almak zorundayım. Ha şunu da ekleyeyim ben insanlar arasında asla ayrım yapmam. Haliyle her gelen mesaja numaramla dönüş yapacağım kimse o kısmı düşünmesin. İlgiyi alakayı kesmediğiniz sürece güzel günler göreceğimizi umut ediyorum.

Yabancı bayanlar hakkında düşüncelerinizi paylaşırken kendinizle ilgili de konuşun lütfen. Güzellik anlayışınız nedir mesela ya da ne bileyim nasıl bir bayanla evlenmek istiyorsunuz. Benim yaşım 31. Çalışıyorum ayrıca. Bu nedenle ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Lakin süreci yönetirken biraz titiz davranıyorum. Sonuçta bir defa evleneceğiz ve evleneceğim kişiyle ömür boyu yaşıyor olacağım. Ama gelin görün ki seçiciliği abartan insanlar var. Olmaz öyle yürümez bir ilişki. Neyse sonuç olarak ben kendimi anlattım şimdi sıra sizde arkadaşlar. Her zaman ılımlı davranıyorum insanlara karşı. Umarım siz de öyle davranmaya devam edersiniz. Güle güle diyorum ama mesajlarınızı da bekliyorum.

Related Posts

8 thoughts on “Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar

  1. Merhabalar ciddiyseniz tanışalım yok değilseniz zaman harcamayalım

  2. Merhaba ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum 50 yas üstü olacak önce tanışalım

  3. Gerçekten şans verirseniz kendimi tanıtırım adım Yusuf Ataşehir de yasıyorum

  4. 66 Yaşında emekli beyim.30 sene Avrupa’da yaşadım, uzun zamandır Türkiye’de yaşıyorum. Ahlaklı, saygılı, sosyal hayatını bilen, yemek yapmasını seven, doğru, dürüst, çıkarı sevmeyen, olduğu gibi görünen, gösterişten hoşlanmayan, sıcak kanlı bir bayanla, tanışmak ve her türlü uyum sağlandığı takdirde evlenmek üzere şansımı arıyorum.

  5. Merhaba güzel bayan ben hiç evlenmedim evlenmek olsun diye evlenmek istemem şimdi evlenmeyi çok istiyorum ruh ikizimi arıyorum doğru kişiysen seninle evlenip sıcak bir yuva kurmak isterim öptüm

  6. Selam nasılsınız. Ben mutlu orduluyum yurt dışında yaşıyorum. Niyeti halis biriyle tanışmak istiyorum iyi günler

  7. Ben 38 yaşında yakışıklı biriyim eğer size uygun olursa görüşebiliriz sizde isterseniz neden olmasın sizin gibi bir insanı mutlu etmek için elimden geleni yapmaya hazırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir