Evlenmek İstiyorum Koca Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Koca Arıyorum

Mehtap benim adım iyi günler. Aslında ben evlenmek istiyorum koca arıyorum ya uzun süredir. Gerçi yaşım daha 33 ama olsun bulmam gerekiyor. Önce arkadaşça başlayacağımız bu süreç daha sonra evliliğe kadar gitmeli diye düşünüyorum. Bu zamana kadar tabi ki talibim çok oldu. Gerçekten beni seven insanlarla karşılaştım.

Saygılı olanları gördüm ama yüreğimde bir şimşek çakmalı anlatabildim mi? O şimşek çaksın ki ben de aşık olayım. Yoksa akşama kadar evlenmek istiyorum koca arıyorum desem içi boş bir cümle olacak. Neyse kendimden bahsedeyim biraz o zaman merak edenler için. Lütfen mesajlarınızı da atmayı unutmayın.

Evlenmek İstiyorum Koca Arıyorum

Her zaman insanların düşüncelerine saygı duydum, erkeklerin yani. Bu nedenle karşıma doğru insan çıksa bile bir süre sonra gerçekten sevilmediğimi fark ettim. Sağ olsunlar ilk 3-4 ay ne güzel cicim ayları daha sonra vakit geçince tartışmalar, anlaşmazlıklar falan. Yok arkadaş ben de dedim ki kendime otur düşün sana gerçek hayatta eş adayı yok. O yüzden açtım ilanımı arkadaşlar. Evlenmek isteyen bayanlar da bence böyle düşünüyor. Gerçek hayatta karşılaştığımız saçmalıklar yüzünden buradayız.

Kriterlerimi de bahsedeyim ondan sonra aranızdan ayrılayım. Arkadaşlar birincisi ben öyle kolay biri değilim. Yaşımdan dolayı olgun düşünürüm. Evleneceğim adam çalışmalı, sevmeli ve saygı duymalı bana. Tamam maddi anlamda durumum çok iyi olabilir ama benim de sevdiğim şeyler var. Mesela eşimin beni sonsuza kadar sevecek olması.

Nasıl iyi mi? Bunu ben gözünden anlarım insanın. Gerçekten seviyor mu sevmiyor mu yoksa sevgili gibi mi kalmak istiyor bu çok kolay anlaşılır arkadaşlar haberiniz olsun. Her neyse koca arıyorum ben. Mesaj atarsanız başlayabiliriz sohbet etmeye.

Related Posts

7 thoughts on “Evlenmek İstiyorum Koca Arıyorum

  1. Mehtap hanım bay olarak size tavsiyem gözlerine değil yüreğine bak merhamet var mı yok mu

  2. Merhaba mehtap seni ölünceye kadar sevebilirim çünkü resminde o şekilde aldım tanışalım konuşalım lütfen

  3. Mehtap tanışabilir miyiz? Ciddi evlilik düşünen biriyim senin içinde uygunsa sohbet etmek tanışmak arkadaş olmak isterim ilk etapta

  4. Selam iyi akşamlar Mehtap hanım ismim Mehmet Burdur’da yaşamaktayım çok güzelsiniz niyetim ciddi evlilik arıyorum sizde arıyorsanız tanışalım diyecektim.

  5. Adim Ahmet yaşım 44 bekarım evlilik düşünen bayanlar yazsınlar tanışalım niyeti evlilik olan bayanlar tanışalım lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir