İstanbulda Evlenmek İsteyen Dul Erkekler

Merhabalar. Umut ben. İstanbul’da evlenmek isteyen dul erkekler arasındayım. Dulum ama öyle bakımsız falan değilim. Yaşım 40. İstanbul’da çalışmaktayım. Kendime ait iş yerim var. Onun dışında dul erkek arayan bayanlar ile sohbet etmek istiyorum. Böyle güzel bir arkadaşlık kursak ilerlersek ne kadar güzel olur değil mi? Yani ben böyle düşünüyorum.

Evleneceğim bayanın bekar ya da dul olması önemli değil benim için. Yeter ki birbirimizi sevelim, saygı gösterelim. Sonrası hallolur yahu her şekilde. Bu süreçte benimle arkadaş olmak isteyenler mesajlarını atabilir. Cep numaramı hızlıca vereceğim bayanlar.

İstanbul’da evlenmek isteyen dul erkekler sayı olarak çok var mı bilemem, ben kendime bakarım. İşim gücüm var, keyfim yerinde ve rahatım. Tüm bu nedenlerden ötürü de artık yalnız kalmamaya karar verdim. İkinci bahar değil bu aslında. 5 senedir dulum ben ve hala genç olduğum için süreci başarılı bir şekilde yöneteceğimi düşünüyorum. Neyse çok uzatmadan evleneceğim bayandan beklentilerimi aktarayım.

İstanbul’da Evlenmek İsteyen Dul Erkekler Telefonu

Birincisi bayan, eşine sadık olacak. İkincisi öyle çok sıkmayacak beni. Merak etmeyin gece hayatım falan yok. Ne yersek beraber, nereye gidersek yine beraber. Onun dışında paraya pula önem vermeyen hanımlar yazarsa sevinirim. Evet zengin bir erkek olabilirim ama sevdiğim kadın önce karakterime değer vermelidir arkadaşlar.

Sözlerimi noktalamadan önce bir hususta daha düşüncelerimi ifade etmek isterim. Evlilik biraz streslidir, zordur ama tatlı bir yorgunluk bırakır insanda. Haliyle ne kadar heves etsem de kısmetimi bulamadan bir yere varamayacağım. O nedenle herkesle arkadaş olmayı düşünüyorum. Birbirimizi beğendikten ve tanıdıktan sonra zaten gerekli adımlar atılacaktır. Bekliyorum ben mesajlarınızı arkadaşlar. Genelde anlayışlıyım ve asla kıskanmam. Diğer beklentilerinizi de bana yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir