Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Arkadaşlar herkese selamlar. Adım Bekir. 25 yaşındayım. Aslında evlenmek isteyen memur erkekler arasındayım. Durumum gayet iyi. Her şey tamam ama biri eksik, bazı şeyler eksik. Öyle romantik bir süreç beklemiyorum lakin evlilik zamanı geldi sanırım. Ailem de destekliyor. Kim istemez ki bunu zaten. İnanın bu süreçte kendimle ne kadar baş başa kaldıysam o kadar çok düşündüm.

Yani evimin hanımı olacak kişiyi arıyorum. Günler hızlı geçtiği için vakit kaybı yaşamak da istemiyorum. Buradan evlenmek isteyen memur erkekler ilanı açıyorum ve siz değerli hanımefendilerden mesajları bekliyorum.

Benim bazı beklentilerim var korkmayın öyle çok şey aramıyorum. Evine ve bana sadık olsun yeterli. Aramızdaki sevgi her geçen gün artacaktır zaten. Bunun yanı sıra eşler arasında zaten saygı olmalı. Bu konuda çok hassasım. Ben karınca bile inciltemezken bir bayanı hele ki eşimi nasıl incitirim değil mi? İşte böyleyim ben. Anlayışlı, aşırı kıskanç olmayan ve gerçekten sevgi arayan biriyim.

Evlenmek İsteyen Memur Erkek İlanları

Burayı şans eseri gördüm aslında. Gerçekten bir aşk aramadan önce hoşlanmak istiyorum. Belki de aşık olmak. Ama günümüz şartlarında insanların sanki birbirine olan güveni de sarsılmış. Çok kötü bir durum aslında. Neyse ben güven konusunda sorun yaşamam ve yaşatmam. Dürüst olan bayanlar tercihimdir. Elbette evliliğe hazır olan bayanlarla sohbet etmek istiyorum. Numaramı da mesaj atanlara ileteceğim.

Evlenmek isteyen memur erkekler yaşam tarzı olarak sakinliği benimsemiştir. Ben hep öyleyim. İşten eve, evden işe gider gelirim arkadaşlar. Ama artık böyle ilerlemiyor işler. Bakalım ya kaderdir aslında bu durumlar. Umarım aradığımı bulurum buradan. Sormak istediğiniz ne varsa buyurun hanımlar ben bekliyorum. Zaten mesaj attığımda telefonda görüntülü sohbet de edeceğiz merak etmeyin.

Related Posts

1 thought on “Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir