Osmaniye’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Osmaniyede Evlenmek İsteyen Bayanlar

Büşra’dan selamlar. İlk defa bir evlilik sitesi üzerinden ilan açıyorum. Neden mi buradayım? Osmaniye’de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Yaşım 26 aslında tam sınır desem yeridir. Nasıl sınır yani şöyle; çevremdeki kızlar evlendi yarısı gitti yarısının da sevgilisi var.

Ben de artık hayatımın düzene girmesini istiyorum gerçekten. Bazıları oldu hayatımda ama yarı yolda bıraktılar ben de kendimi yalnız bıraktım bir nevi ceza verdim. Şimdi yeniden yaşama zamanı gelmiştir arkadaşlar bilesiniz bunu. Mesaj atacaksınız biliyorum ama mesajlarınızda bahsetmeniz gereken bazı şeyler var. Şimdi onlardan bahsedeyim izniniz olursa.

Arkadaşlar adım gibi eminim kafa yapımın uyacağı birileriyle buradan arkadaş olacağız tanışacağız ama asıl önemli olan şey bunu ne kadar devam ettireceğimiz. Yanlış mıyım ne diyorsunuz bu konuda? Sohbet de ederiz hem de sabaha kadar sorun yok ancak dediğim gibi ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım ben unutmamanızı rica ediyorum. Osmaniye evlenmek isteyen bayanlar arayanlar buyursunlar efendim.

Osmaniye’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Yaşım dolayısıyla çoğu zaman ileriye dönük düşünmekteyim. Umarım bu kez bulacağım hayatımın aşkını ve yol arkadaşımı. Bulamasam bile güzel dostluklar biriktiririz o bize yeter ya neyse süreçle ilgili çok da konuşmanın anlamı yok. Gelsin mesajlar ki ben de numaramı vereyim ve önümüze bakalım istiyorum. Sonrasını kimse bilemez unutmayın.

Son bir durum daha var. Canı sıkılan yorum yazıyor olsun tabi yazın lütfen yorumlarınızı da okurum. Ancak telefona geçtiğimizde ben yüz yüze yani görüntülü konuşmak isterim. Çünkü daha samimi ve güzel olur diye düşünüyorum. Eee kabul ediyorsanız lütfen mesajlarınızı iletin artık çok da bekletmeyin beni. Biraz kıskanç, heyecanlı, sabırsız ama sevecen biri olduğumu da giderayak söylemekte yarar var.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun