Orduda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ordu’da evlenmek isteyen bayanlar arasından herkese iyi günler ben erkek arkadaş arıyorum. Demet adım. Yaşım 30. Geç mi kaldık nedir ya bu zamana kadar aşktan yüzümüz gülmedi. O yüzden arkadaş olarak başlamaya karar verdim ben. Karşıma çıkacak olan baylardan bazı ricalarım var. Önce yaşınızı aktarın tamam mı 38 yaş ve üzeriyle sohbet ederim ama arkadaşlık kurmam. Selam sabah olmaz yani. Onun dışında mesaj atana cep telefonumu veririm oradan devam ederiz sohbete. Çünkü buradan herkese yetişemem. Yorumları da okuyacağım merak etmeyin.

İlgi alakaya bayılan biriyim ben. Güzel olduğuma bakmayın biraz kıskancım aslında. Erkek arkadaşımı herkesten kıskanabilirim, bazen hiç kıskanmayabilirim. Ay değişik bir yapım var işte. Umarım sıkılmazsınız. Ordu evlenmek isteyen bayanlar arayanlar haydi ilanın devamını da okuyalım.

Beyler ben işinde gücünde bir bayanım. Arkadaş olacağım kişinin de işi olsun bir zahmet. Ha durumum çok iyi ondan yana sorun yok da ne bileyim ağır başlı olmak iyidir sanıyorum. Neyse buraya kadar anlaştıysak sorun yok buyurun mesajlarda görüşelim. Yine de diyorsanız ben böyle değilim ama şu özelliklerim var, yazın gelsin belki hoşuma gidecek ne biliyorsunuz?

Ordu’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar İlanları

Açık saçık giyinen biri değilim ben. Oldukça zarifim aslında. Şey ama ya bundan önceki arkadaşlarım beni hep kıskandılar. Tamam güzeldir kıskanmak ama dozunu aşınca iyi olmuyor, soğuyorum ben. Bunu yapmanızı istemiyorum açık konuşayım. Sevin, kıskanın ama aşırıya kaçmayın ne olur.

Erkek arkadaş arayan bayanlar bakıyorum da ilanlarda yerini almış. Geçen hafta ben gördüm burayı. Düşündüm ve neyim eksik ki benim de erkek arkadaşım olsun dedim. Aaa aynı gün biri teklif etti, dedim yok Demet bir dur önce sanal ortamdan arkadaşlarını bul, seni seven sayan birileri vardır. Ondan dolayı geldim işte. Mesajlarınızı bekliyorum.

2 thoughts on “Ordu’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Selam Demet hanım ismim Mehmet Burdur’da yaşamaktayım yaşım 42 resmi kurumda güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım niyetim ciddi evlilik arıyorum her zaman tanışmak için yazabilirsiniz.

  2. Ben Serkan ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum 32 yaşındayım bekarım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir