Siirtte Evlenmek İsteyen Bayanlar

Siirt’te evlenmek isteyen bayanlar arasında olarak Duygu ben. İlanımı okuyacak olan herkese selam olsun öncelikle. Yaşım 32. Evet evlilik çağındayım bunun farkındayım ama arkadaşlık kurarak başlayacağım ben bu süreçte. Umarım ki beni anlayanlar çıkacaktır karşıma. Sonra da güzel bir başlangıç yaparak umarım yolumuza devam edeceğiz. Ben ciddi erkek arkadaş arıyorum unutmayın. Güleriz, ağlarız, hüzünleniriz, mutlu oluruz bunlar bizim aramızdaki durumlar. Merak etmeyin herkese şans vermeye geldim. Yaş kriterim var ama bir de prensiplerim. Biraz onlardan bahsedeyim ki kafanızda canlansın bazı süreçler.

Son zamanlarda ne kadar yalnız olduğumu anladığım için ilan açma gereği duydum aslında. Biliyorum güzel olduğumu ve elbette mesaj atacağınızı. Ama nasıl anlaşacağız orası önemli. Tam da bu noktada prensiplerime uygun olanlarla telefon sohbetine geçiş yapmak istiyorum. Siirt evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak bazen üzüyor ama bilesiniz.

Siirt’te Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Evet arkadaşlar ilk kriterim yaş demiştim. 40 yaş ve üzerindekilerle arkadaşlık kurmam. İkincisi kadınların dilinden anlayan erkeklerle sohbet ederim ve arasından birini seçerim ciddi düşünmek için. Ama başlangıçta 10 kişi de olsa konuşurum, kim ilgi gösteriyor bakarım. Ya ölçüp tartmadan bir yola girmem ben. Daha önce yaşadım tekrarını yapmam yani. Öyle işte ya biraz siz konuşun haydi bekliyorum ama.

Unutmadan bir konuya daha değinmek istiyorum. Ben çalışan bir bayan olduğum için dolayısıyla kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Erkek arkadaşım da böyle olmalı tamam mı? Rastgele yaşamamalı, bir amacı olmalı ya. En azından benimle ciddi düşünecek olan kişinin mücadele vermesi lazım. Hayat bu ne olacağı hiç belli değil. Umarım bu konularda anlaşırız da yolumuza bakarız en güzel şekilde. O zaman bana müsaade dostlar. Hemen bekliyorum mesajlarınızı çünkü okumak için sabırsızlanmaya başladım bile.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir