Sinop’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sinop’ta evlenmek isteyen bayanlar içindeyim oh be iyi günler olsun herkese. 30 yaşındayım, aslında ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım. Adım Yeşim. Biraz kendimden bahsetmek istiyorum sizlere. Şimdi arkadaşlar ben dost arıyorum diyebilirim. Dost derken elbette hep yanımda olacak, sevip sayacak birini istiyorum. Zaman geçirmek için bana kimse yazmasın. Tamam arkadaş olacağız başlangıçta ama yaşım gereği evlilik süreci de yaşanabilir bilemezsiniz. Onun dışında her bayanda olduğu gibi bende de bazı kriterler var umarım anlayışla karşılarsınız.

Kriterlerimden ilki doğruluk. Diğer arkadaş ilanlarına bakıyorum da bayanlar doğal olarak hep doğru ve dürüst erkek arkadaş arıyor. Ne kadar güzel bir şey bu ama gelin görün hiç karşılaşmadım bu yaşıma kadar. Kimiyle ciddi düşündük yarı yolda bıraktı, kimisi başkasını sevdi falan. Aman ya çok takmasam da doğruluk sevgiden önemli bunun bilincinde olursunuz umarım. Sinop evlenmek isteyen bayanlar böyle duygusaldır bazen.

Sinop’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar Arıyorum

Arkadaşlar ben evlenmek istiyorum diyemiyorum hemen. Tanımadan, konuşmadan karar alamam lütfen zorlamayın bu konuda. Kadınların yapısını az çok bilenler anlayış gösterir zaten. Onun dışında nasıl desem ya insanlarla aram iyidir. Çalıştığım yerde çok teklif aldım tabi ama kolay değil hemen evet demek. Biraz tanıyınca da soğuyorum. Umarım buradan o tür insanlarla karşılaşmam. Yani soğuyacağım, yalan söyleyen birileri yazmaz bana. Yaş kriterim de var. En fazla 36 yaşında olanlarla arkadaşlık kurabilirim.

Arkadaş ilan siteleri benim için güzel oldu. Burayı görür görmez nedense içim rahatladı ve güzel şeyler olacak gibi düşünmeye başladım. Ne dersiniz? Aradığım dostluğu bulabilecek miyim acaba? Eee güzel olmanın verdiği avantajlar da var. Biraz kıskanç olursunuz sanırım ama çok da üzerime gelmeyin. Güzel ve bakımlı olabilirim bu benim suçum değil kesinlikle. Siz mesaj atın ben numaramı veririm ondan sonrasına da beraber bakarız nasıl olsa.

One thought on “%1$s”

  1. Adım Mehmet 69 yaşındayım 180 boyundayım 84 kilodayım kahve rengi gözlüyüm emekliyim Hatay da yaşıyorum depreminde eşimi kaybettim yani dulum bana eş olacak 50 55 yaş arası sarışın kumral esmer fark etmez güler yüzlü iyi huylu sakın uysal zarif içgüvey birisiyle hayatımı birleştirmek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir