40 yas ustu evlenmek isteyen erkekler

Mithat benim adım iyi günler arkadaşlar. 40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasında yerimizi aldık artık bakalım ne olacak. Bu süreçte kendimi gerçekten rahat hissetmek istiyorum. Haliyle ne kadar bol sohbet edersek o kadar iyi. 40 yaşında evlenmek isteyen erkekler arıyorsanız buyurun ben buradayım. Yaşım tam 40 arkadaşlar ama spor yaparım düzenli bir şekilde. Kendime de bakarım yani.

Son 3 yılım böyle bir başıma geçti artık yenilik lazım ne diyeyim ki burayı buldum. Aslında iyi denk geldim sanırım. Çok umursuyorum güzel bir başlangıç yapmam gerekiyor. Bunun dışında her zaman iyimserim, bakımlıyım, kadınlara karşı saygılıyım. Neden bu yaşa kadar bekar kaldığımı da soracaksınız elbette. İnanın şimdiye kadar hiç düşünmemiştim evlenmeyi ta ki geçenlerde biriyle konuşana denk. Evliliği soktu aklıma ondan geldim mutlu bir yuva kurmak istediğimi fark ettim artık.

40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Bazı konularda sabırsızım ben. İşte hemen olsun bitsin istiyorum yani biri çıksın karşıma. Bunun dışında durumlar yerinde. Çalışıyorum, evim var. Arabam da var ama motoru daha çok seviyorum. Kaskımı takıp deli gibi sürmüyorum ama iyi bir motorcuyum ben. Belki karşıma çıkacak olan kişi bu süreçte aynı kafada olabilir. Bu yaşta evlilik olur mu demeyin arkadaşlar neden olmasın ki ben yalnız kalmayı sevmiyorum. Ayrıca çok geç değil 40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler için bu konu. Yeter ki aynı kafa yapısında aynı düşünceye sahip birini bulabilelim hayatlarımıza. Yaş sayıdan ibarettir unutmayalım bunu sevgili bayanlar.

Tamam son 1-2 sene kafam rahat falan dedim ama yok böyle bir dünya. Her neyse sizler neler yaparsınız, beklentileriniz neler bir yazın okuyayım döneyim hemen. Bu süreçte yol arkadaşım kimler olacak buyurun hanımlar. Şey var bir de evlilik öncesi güven. Ben bu konuda hiç sorun yaşamadım ve yaşamam umarım. Hepsi bir yana genelde insanlara karşı iyi yaklaşırım asla kötü düşünmem. Durum böyle olunca bende aynısını beklerim işte. Var mı buyursunlar artık mesaj veya yorum, numaramı ancak bu şekilde vereyim ki başlayalım sınırsız bir sohbete.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir