Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

İyi günler arkadaşlar Dilara benim adım. 36 yaşındayım. Artık ben de evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Bakalım her şey kader kısmettir ama artık yoruldum sanki. Yalnızlıktan yoruldum ama hayattan değil. Çalışan bir kadınım, aile şirketimizde yöneticiyim. Bu zamana kadar işten güçten vakit bulamadık ama artık zamanı geldi sanırım.

Bana mesaj atacak olan beyefendilerden birkaç ricam var. Umarım bunlara uyum sağlayarak mesaj atarsınız. Ben gerçekten evliliğe karar verdim bundan eminim zaten de bilemiyorum kriterlerim uyan olur mu olmaz mı.

Evlenmek isteyen zengin bayanlar öyle sandığınız kadar havalı değil, şahsen ben öyle değilim. Minimal bir yaşam tarzım var. Tabi bazı lükslerim var ama bunları tek yaşamaktan sıkıldım. Örnek olarak arabamla geziyorum ve yalnızım. Sizce ne kadar güzel bir durum bu? Alımlı bir bayan için güzel değil işte.

Arkadaşlar şimdi birkaç şeyden bahsedeyim kafanızda canlanmak isterim. Ama önce şunu da hatırlatayım. Numaramı genelden vermem sadece mesaj atacak olanlarla paylaşırım bilginiz olsun. Benim kariyerim önemli yani neyse. Çok duygusal değilim, kıskanç değilim yaşımın olgunluğunu gösteriyorum o konuda da sorun yok her neyse şey diyeceğim. Bu süreçte sizden beklentim, genel geçer kuralları bir kenara bırakın ve kalbinize kulak verin.

Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar İlanları

Mesaj atanlar numaramı aldıktan sonra arayabilir ama çoğu zaman müsait olmayabilirim. Genelde akşamları telefondayım. Muhabbet ederiz güzelce tanırız birbirimizi. Sonra da bakalım her şeyin hayırlısı elbette. Dedim ya çok seçici değilim, bu kadın bana bakmaz falan demeyin yani. Onun dışında ağır başlı erkeklerden hoşlanıyorum bunu da söylemekte fayda görüyorum. Bu kadar benden arkadaşlar. Söz sırası sizde. Mesajları gündüz de okuyabilirim numaramı vermek için sorun yok.

Aranızdan ayrılmadan önce bir şey daha söylemek istiyorum. Ben öyle konuşmayı seviyorum ki zaman bulamadığım için akşamları telefon elimden düşmüyor. Bu yüzden sıkılmazsınız değil mi? Yani sonuçta evlilik kararı aldıktan sonra bol bol sohbet edeceğiz ki birbirimizi tanıyalım. Onun dışında da büyük beklentilerimin olmadığını söylemiştim.

En sevdiğim tarafım da kendime çok iyi bakıyor olmam. Bu süreçte yanımda olacak herkese şimdiden teşekkür ederim. Şans vereceğim mecburen herkese. Ondan sonra da umarım doğru insanı seçeriz de yolumuza bakarız ne diyeyim başka. Ah benim sinir bozucu yalnızlığım bir git artık başımdan hayırlısıyla artık. Görüşürüz en kısa zamanda kendinize iyi bakmanızı rica ederim.

2 Comments on “Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir