40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Nalan ben arkadaşlar. Uzun süredir 40 yaş üstü evlilik sitesi arıyordum ve sonunda buldum galiba. Açık konuşmak gerekirse ben evlenmek istiyorum var mı talip? Talipten ziyade önce arkadaş oluruz konuşuruz sohbet ederiz. Ama geçen çok gördüm 40 yaş üstü evlenmek isteyenler sayı olarak artıyor. Yalnızlık kötü bir şey tabi haklılar. Bende bu bayanlar arasındayım işte. Yaşım 41 oldu. İkinci baharımı yaşamak isterim. Bu nedenle mesajlarınızı yazdıktan hemen sonra numaramı sizinle paylaşacağım. Başka türlü iletişime geçemeyiz ki değil mi?

40 yaş üstü evlilik sitesi bulmak gerçekten sevindirdi beni. İnsanların bu konudaki beklentilerini merak ediyorum doğrusu. Mesela ben gerçekten bakımlı bir kadınım. Yaşım bu nedenle 30 gibi duruyor. Yüzüm çökmemiş henüz en çok sevindiğim nokta da bu işte. Başka da aklıma gelen bir şey var mı diye düşünüyorum ha var tabi; durumum iyi henüz çalışmıyorum ve düşünmüyorum da çalışmayı. Evlenerek daha iyi bir hayata geçiş amacındayım.

40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler

Arkadaşlar gerçekten evlilik kararı aldığım zaman çok heyecanlandım. Bilemedim ki nasıl bir duygu falan. Olsun bakalım bu da güzel bir şey. Kriterlerim öyle aşırı kurallardan oluşmuyor. Mesela bir erkek hep yanımda olacak, mutlu edecek, yalnız bırakmayacak tamam mı? Her önüne gelene evet dersem işim var benim. Sonrasını telefonda konuşuruz ya öyle kolay biri değilim aslında.

Şimdi diyeceksiniz seni kimse almaz falan ama yok gördüğünüz zaman küçük dilinizi yutmayın da ay güldüm kusura bakmayın. Eee gidiyorum ben o zaman. Nereye mi, tabi ki mesajlarınızı beklemeye başlayacağım. Geldiği gibi döneceğim o yüzden ilk mesaj atanlar her zaman şanslıdır bilin bunu. Görüşürüz en kısa zamanda umarım.

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi İlanları

Unutmadan bir durum daha var. Arkadaşlar yaşımdan dolayı sanırım 40 yaş üstü evlilik sitesi sayesinde aynı yaş grubu mesaj atacak. Biraz küçük yaşta olanlar yani 35-40 arasındaki beyler de mesaj atabilir bu konuda sorun yaşamayız bilginiz olsun. Her neyse yaştan ziyade anlaşmak daha önemli bana göre. Ben kendimi çok iyi tanıyorum. Mesaj atacak olan beylerle tek tek ilgileneceğim zaten sohbet sürecinde. Gerisi nasıl devam eder o kısım hakkında en ufak bilgim yok. Çok da sabırsız değilim ama bir an önce de sevgilim olsun evlilik kararı alalım istiyorum ne yapayım? Haydi o zaman mesajlarda görüşmek üzere arkadaşlarım.

Related Posts

4 thoughts on “40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

  1. İsmim Asım 34 yaşındayım hayırlısı olsun 40 üstünde olur tanışalım ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir