Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar

Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar

İyi günler dilerim. Seval benim adım. Evlenmek isteyen türbanlı bayanlar arıyorsanız tamam orada durun artık ben varım. Gerçek bir arkadaşlıkla başlar umarım ki evliliğe doğru yol alırız. Benim yaşım 28. Türbanlı bayan arıyorum diyenler de buyursunlar mesajlarını göndersinler. Yüz güzelliğime çok önem veren bir bayanım.

Onun dışında kendime de bakarım. Türbanlı bayanlar güzeldir bilirsiniz. Bundan önce arkadaşlarım oldu tabi ama kalıcı bir süreç yaşayamadık. Artık kesin kararlıyım ben anlayacağınız. Bu durumlarla ilgili konuşmak, tanışmak ve mesajlaşmak için türbanlı bayan arkadaş ilanı açıyorum. Gerçi asıl amacım evlenmek ama bir süre arkadaş olarak yolumuza devam edeceğiz sanırım.

Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanlar Sitesi

Evlenmek isteyen türbanlı bayanlar hep dikkat çekmiştir. Mesela bir kafede oturuyorum çayımı içiyorum. Karşı masadan biri bakıyor falan. Ya diyorum tamam güzelim ama öyle bakarak ne olabilir ki? Gel otur biraz cesaret varsa. Lise yıllarında öyle derdik biz kızlar arasında. Hani cesareti olmayanla arkadaş da olmazdık.

Ama karşımıza dikilip hey kızım ben seninle arkadaş olmak istiyorum diyene de yok demezdik. Bu durum yıllar geçse de böyle devam ediyor. O zaman size başarılar diliyorum. Mesaj atarken bazı konulardan bahsetmeniz gerekiyor.

İlk bahsedeceğiniz konu neden kapalı bayan arıyorsunuz? Hani ne beklentiniz var bir türbanlı bayandan, bunu soruyorum. Sırf güzellik için mi yoksa ne bileyim sizi taşıyabileceği için mi kapalı bayan arıyorsunuz önce bununla ilgili mesaj atınız lütfen. Evleneceğim en büyük yaş 37 falan ayrıca. Bir erkek ne kadar olgunsa o kadar güzel düşünür, güzel sever ve ciddi davranır. Ben ciddiyetten yana oldum her zaman yine de öyle olmaya devam edeceğim.

Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar İlanları

Evlenmek isteyen kapalı bayanlar sitesi sayısı da artmış. Demek ki ne kadar çok talep var ne kadar büyük beklentiler var anlayamıyorum. Son zamanların en güzel günlerini yaşıyorum. Teklifler geliyor bana. Kimisi evlenelim diyor kimisi arkadaşça başlayalım diyor. Arada kaldım desem yalan olmaz neyse buradan şans vereceğim önce insanlara.

Sonra da konuşup bakacağız işte. Erkekler evlilik kolay zannediyor ama değil biliyorsunuz umarım. Stresli bir süreç. Anlaşacak mıyız, kim ne bekliyor ne istiyor falan derken bir bakıyorsunuz aylar geçmiş. O yüzden bir an önce tanışmak ve yoluma bakmak istiyorum. Haydi hayırlısı o zaman. Ben bekliyorum mesajlarınızı gerisi daha güzel günler olacaktır çok eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir