Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar

Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar

İyi günler dilerim. Seval benim adım. Evlenmek isteyen türbanlı bayanlar arıyorsanız tamam orada durun artık ben varım. Gerçek bir arkadaşlıkla başlar umarım ki evliliğe doğru yol alırız. Benim yaşım 28. Türbanlı bayan arıyorum diyenler de buyursunlar mesajlarını göndersinler. Yüz güzelliğime çok önem veren bir bayanım.

Onun dışında kendime de bakarım. Güzel bir bayanım. Bundan önce arkadaşlarım oldu tabi ama kalıcı bir süreç yaşayamadık. Artık kesin kararlıyım ben anlayacağınız amacım evlenmek ama bir süre arkadaş olarak yolumuza devam edeceğiz sanırım.

Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar İlanları

Evet arkadaşlar siz neden evlenmek isteyen türbanlı bayanlar arıyorsunuz peki? Nasıl bir beklentiniz var bir türbanlı bayandan, bunu soruyorum. Sırf güzellik için mi yoksa ne bileyim sizi taşıyabileceği için mi kapalı bayan arıyorsunuz önce bununla ilgili mesaj atınız lütfen. Evleneceğim en büyük yaş 37 falan ayrıca. Bir erkek ne kadar olgunsa o kadar güzel düşünür, güzel sever ve ciddi davranır. Ben ciddiyetten yana oldum her zaman yine de öyle olmaya devam edeceğim.

Son zamanların en güzel günlerini yaşıyorum. Teklifler geliyor bana. Kimisi evlenelim diyor kimisi arkadaşça başlayalım diyor. Arada kaldım desem yalan olmaz neyse buradan şans vereceğim önce insanlara. Sonra da konuşup bakacağız işte. Erkekler evlilik kolay zannediyor ama değil biliyorsunuz umarım. Stresli bir süreç. Anlaşacak mıyız, kim ne bekliyor ne istiyor falan derken bir bakıyorsunuz aylar geçmiş. O yüzden bir an önce tanışmak ve yoluma bakmak istiyorum. Haydi hayırlısı o zaman. Ben bekliyorum mesajlarınızı gerisi daha güzel günler olacaktır çok eminim.

1 Comment on “Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar”

  1. Merhaba bende evlenmek istiyorum evlendim boşandım tekrar aşık olmak istiyorum bekliyordum aşkımı kalbimi çalacak kişiyi beni heyecanlandıracak kişiyi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir