İmam Nikahı ile Evlenmek İsteyen Kadınlar

İmam Nikahı ile Evlenmek İsteyen Kadınlar

Selamlar benim adım Nur. 34 yaşındayım. İmam nikahı ile evlenmek isteyen kadınlar arasındayım. Bu süreçte beni destekleyecek ve konuşmak isteyenler özel mesaj gönderebilir. Aksi durumda numaramı paylaşamam. İmam nikahı istememin nedenleri de var onları da mesaj atanlara söyleyeceğim. Kapalı bir bayanım ben.

Çalışıyorum ayrıca münasip bir yerde. Hayatımda karar alırken çok zorlanırım. Şu soruyu kendime her zaman soruyorum; “Acaba?” Bıktım gerçekten acaba diye sormaktan. Mesela acaba sever mi, acaba hoşlanır mı, acaba evlenir mi demekten bıktım usandım ya. Güzellik konusunda da sorunum yok aslında. Kendime barışığım, bakımlıyım ve karşımdaki insana da önem veririm. Doğal olarak  evlenmek isteyen kadınlar da seçici olabiliyor benim gibi.

İmam Nikahı Yapmak İsteyen Bayanlar

İmam nikahı kıymak istiyorum önce. Ama bundan da önce tanışmak gerekiyor. Konuşmak, anlamak ve anlaşmak önemlidir bildiğiniz üzere. Her insan aynı değil. Her insan aynı şeyi düşünmeyebilir. Tüm bu nedenlerden ötürü atacağınız mesajların ardından size numaramı vereceğim. İlk olarak sohbet ederiz, bir süre sonra baktım ki bu adam benden hoşlanabilir diyebiliyorum, o zaman kameralı sohbete ederiz ve göz göze geliriz. Ben insanın gözlerinden okuyorum ya ne demek istediğini. O nedenle kim doğru kim gerçek çok rahat ayırt edebiliyorum haberiniz olsun.

İmam Nikahı ile Evlenmek İsteyen Boşanmış Kadınlar

Nikah kıymak işin diğer kısmı. Önce imam nikahı olmalı daha sonra resmi nikah. Neyse bunlar halledilir şeyler. Romantik erkek arıyorum tamam mı öyle karşıma geçerek susup oturacak bir bey aramıyorum. Her şeyi konuşalım, dertleşelim, beraber gülelim ama sonuçta mutlu olalım istiyorum. Başka bir diyeceğim yok arkadaşlar. Hoşça kalın ve mesaj atmayı asla unutmayın. İçim rahat çünkü güzel şeyler düşlüyorum.

3 Comments on “İmam Nikahı ile Evlenmek İsteyen Kadınlar”

  1. Merhaba Nur hanımefendi yalanla hiç işim olmaz ben İstanbul’da ticaret yaptım emekliyim memleketim Çanakkale Lapseki ilçesine taşındım dulum yaşım 69 kilo 98 boy 178 kumral siyah beyaz uzun saçlı fiziği diksiyonu düzgün beyefendiyim. Network yapıyorum her ortamda kendisini ifade edebilen beyefendiyim. 12 yıl dizilerde yardımcı oyuncu olarak oynadım temizliği ve giyinmeyi severim gençliğim yurt dışında geçti işim gereği aslen Çanakkaleliyim 80 ülkeye gittim eğitimliyim evimde yalnız yaşıyorum her şey mevcuttur. Cumhuriyetçiyim müzik sinema tiyatro opera denizde yüzmeyi araç kullamayı çok severim beni yakından takip ve görebilmeniz için önce mesajlaşalım sonra telefon ile görüşelim saygılarımla sağlıklı günler geçirmenizi dilerim.

  2. Merhaba Nur hanım ben 45 yaşında 190 boyunda beyim tanışmak ve telefonda her şeyi konuşup anlaşmak dileği ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir