50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Dursun ben iyi günler sevgili bayanlar. 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasındayım haydi hayırlı olsun. Hayırdır neden evlenmek istiyorsun diye soracak olan bayanlara yanıt vereceğim ama mesaj atmanızı rica ediyorum çünkü telefonumu böyle yorumlardan paylaşmak istemem. Hepimizin bir özeli var sonuçta.

Neyse ben biraz kendimden bahsedeyim ki süreç hakkında bilginiz olsun.  Evlenmek isteyen erkekler bence fazla. Çünkü yalnızlık sorunu denen bir şey var. Öyle kolay değil oturduğum yerden yazmak bakmayın içim ağlıyor. Abartmıyorum yani bu yaşta yalnızlık ne bileyim acı veriyor işte.

Kendime ait bir işletmem var. Durumum iyi. Arabam da var evim de var. Sadece eşim yok işte. Evlenmeye nasıl karar verdim onu da anlatayım size. Sevgili bayanlar şöyle aktarayım olmazsa; ben uzun süredir yalnızım. Dedim ya halim vaktim yerinde ama nereye kadar diye sordum kendime. Baktım yok olmayacak böyle çevremde aday baktım, kimisi düşünmedi, kimisi benden geçti dedi. İyi dedim öyleyse sanal evlilik sitesi üzerinden ilan açarım mutlaka tanışmak isteyen olur falan derken şimdi buradayım.

50 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ne bekler bilir misiniz? Sadece huzur arkadaşlar, sadece huzur. Evde bir parça ekmek olsun ama huzur eksik olmasın. Ben eşime çok iyi bakarım, bir dediğini iki etmem orası ayrı mesele. Ondan sonra ne isterse alırım. İkinci baharı yaşamak ne kadar güzel olacak ayrıca. Umuyorum ki bu süreçte kendimle ilgili tanışma aşamasında uygun adayı bulurum. Görüntülü sohbetten yanayım ayrıca. Birbirimizi görmek zorundayız telefondan önce. Aksi halde göz göze gelemezsek aşk olmaz. Yıldırım aşkı belki olacak kim bilebilir bunu?

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bekar Erkekler

Bayanlardan beklentilerim var demiştim önce huzur. Sonra saygı. Ben eşime o kadar sadık olacağım ki o kadar saygılı olacağım ki gerçekten şaşıracak. Olması gereken de bu değil mi zaten arkadaşlar? Her neyse konuyla ilgili mutlaka kişisel görüşlerinizi yazın. Hani ne bekliyorsunuz, nelerden hoşlanıyorsunuz.

Mesela benim bir karavanım var. Pazar günleri duramıyorum burada, mutlaka bir su kenarına gitmem gerekiyor. Balık tutmayı severim, müzik dinlemeyi ve kitap okumayı. Açıkçası entelektüel bir yapım var. Eşimde bunları aramıyorum ama yanımdayken mutlu olacağına adım kadar eminim ben. Evet şimdi aranızdan ayrılıyorum malum mesajlar gelecek ben de döneceğim hemen. Tanışmak isteyenleri bekliyorum hanımlar.

Related Posts

5 thoughts on “50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

  1. Merhaba, Dursun bey. Mesajınız hala da geçerliyse, uygun bulursanız, tanışabiliriz. Benim ismim Naile. Azerbaycan’danım. Azeri Türküyüm. Yaş 53, boy 155, kilo 53, burcum akrep. Teşekkürler

  2. Selamlar sanırım ayni düşünce parelelindeyiz adım duygu telefondan ayrıltılı konuşmak dileği ile.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir