Bulgaristanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar ben Ayça. Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet etmek ister misiniz acaba? Cevap evet ise buyurun artık beklemenize gerek yok. Onun dışında kendimle ilgili bazı bilgiler veriyor olacağım. Yaşım 30. Tam sınırdayım sanırım. Bu süreçte yanımda olacak beylere ihtiyacım var. Önce arkadaş olacağız, sonra bakalım hoşlanırsak güzel günlere doğru adım atacağız. Evlilik zor iş değil aslında ama stresli bir süreç sanırım. Daha önce evlenmediğim için tam bilmiyorum.

Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak isteyen kişiler bana mesaj atarsa çok daha iyi olacaktır. Çünkü ben düşüncelerimi paylaşmak, konuşmak, sohbet etmek ve kriterlerimi aktarmak istiyorum. Merak etmeyin ilanın devamında da yazacağım prensiplerim var benim. Burada yaşasam da aradığım erkek adaylarından beklentilerim var. Türk olmalı en başta. Türkiye’de yaşayabilir zaten çok uzakta değilim. Gerisi ilanın devamında.

Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar kıskanç değildir. Kıskanç adamı da sevmezler aynı ben gibi. Ya tamam güzel olabilirim falan ama çok kıskançlığı kaldıramıyorum. Onun dışında pek aklıma bir şey gelmiyor desem kızar mısınız acaba? Ha tabi şey var bir de evleneceğim kişinin işi olmalı. Ben de çalışıyorum öyle olmaz iki taraf da çalışacak ki güzel geçinelim. Ama önce sevgi ve huzur lazım bana. Hoşlanmak istiyorum bir insandan. İçim mi eriyor duygularım mı köreliyor bilemiyorum bu konuyla ilgili neler yapılabilir. Neyse çok uzatmak da istemiyorum ben. Genel olarak düşüncelerim bu yönde işte. Umarım beni anlıyorsunuzdur.

Bulgaristan Evlilik İlanları

Evet güzel olduğumu söyledim mi bilmiyorum. Karşı tarafta çok yakışıklılık aramam merak etmeyin. Beni sevsin, yalnız bırakmasın yeterli. Zaten Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yer aldığım için bu durum tüm bayanlar için de geçerli adım gibi eminim. Her neyse süreci uzatmak istemem. Bana mesaj atın olur mu arkadaşlar aksi durumda nasıl anlaşabiliriz ki numaramı vereceğim ben size. Ondan sonrası güzel bir hayat belki de bizi bekliyor olacak.

Canlar ben öyle soğuk bir bayan değilim. Gözlerimin içi gülüyor baktığınız zaman anlarsınız. Kıskanmam kimseyi. Onun dışında of beynim durdu sanki. Doğal güzelliğim var ama bakımlı olunca var ya hemen evlenesi geliyor insanların ben de bunu anlamıyorum. Her şey güzellik mi ya biri bana söylesin bu sorunun cevabını da lütfen. Gidiyorum ben mesajlarınızı bekliyorum en kısa zamanda da yazın ki şu bekarlık sorununu ortadan kaldırayım ben ne bu ya.

Related Posts

2 thoughts on “Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Ayca hanım merhaba
    Adım Bülent 35 yaşındayım. Edirne merkezde yaşıyorum elektronik mühendisiyim uzun zamandır arayış içindeydim yazdıklarınıza göre siz benim aradığım kişiniz detayları konuşmak ve tanışmak için lütfen beni arayın sizi arim tanışalım
    Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir