Adıyaman’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adıyaman’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adıyaman’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve Seval benim ismim. Kocaman merhabalar olsun herkese. Ciddi arkadaş arıyorum ben haliyle ilan açmaya karar verdim. İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum ama heyecan var biraz. Neden olmasın ki hayatıma yeni bir arkadaş alacağım. Yaşım 34. Of ama üzülmemek elde değil, yaşım sanki biraz büyük ne dersiniz? Dürüstçe söyleyin bunu bana çünkü mesajlarınıza karşılık olarak cep telefon numaramı vereceğim size.

Her neyse telefonumu verdikten sonra zaten daha güzel bir sohbet bizi bekliyor olacak. Yine de kriterlerimden ödün vermiyorum ben. İlanın devamında nasıl bir arkadaşlık beklediğimi aktarmak istiyorum. Adıyaman evlenmek isteyen bayanlar konusunda merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz ayrıca.

Benimle arkadaş olmak isteyen kişinin önce işi gücü olmalı, tıpkı benim gibi. Boş gezenin boş kalfası olmamalı tamam mı? Sert konuşuyorum kusura bakmayın çünkü hayatıma alacağım erkek arkadaşla belki ciddi düşüneceğiz bunu bilemem. Ondan sonra nasıl desem biraz da romantik olsun. Kadına karşı kibar olsun, güzel sözler söylesin, ilgiyi alakayı bırakmasın. İşte bu kadar arkadaşlar. Çok da şey istemedim oysa.

Adıyaman’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Biliyorum büyük bir heyecanla yorum yazacak ve mesaj atacaksınız. Ama benim kriterlerime göre hareket edenler şanslı olacak unutmayın. Geçenlerde bir evlilik teklifi aldım mesela. Adam çalışmıyor, güvencesi de yok. Eee dedim sadece benim maaşımla mı geçineceğiz nasıl olacak o iş diyorum, ben de iş bulacağım falan diyor. Tamam eyvallah bulursun da ben en baştan soğumuşum bir daha ısınamam ki.

Neyse ya çok duygusala bağlamak yapımda yok. Ciddi olmak gerekiyor başlangıçta. Mesajlarınızı okurken cümlelerinizi nasıl kullandığınıza bakacağım. Eğer bu adam evet ya benimle arkadaş olabilir diyebilirsem cebimi yazar atarım siz de dönersiniz. Gerisi muhabbet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir