Adanadan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adana’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adana’dan evlenmek isteyen bayanlar mı arıyorsunuz? Eee ben geldim selamlar herkese. Aslı ben. 24 yaşındayım. Kendime uygun bir erkek arkadaş arıyorum ama ciddi olacak. Aslında uygunluk kriteri hep farklıdır. Kimi kıskanç erkek sever, kimisi benim gibi dürüst ve çok kıskanmayan erkek bekler. Aşırı kıskançlığa gelemiyorum bu birincisi. İkincisi de insanların kendim hakkında ne düşündüğünü umursamıyorum. Yani herkes kendi hayatını yaşar arkadaşlar.

Bu genel anlamda böyledir ve insanlar birbirine kıymet gösterirse güzel sonuçlar doğar. Genel anlamda bayan arkadaş arıyorum diyen herkes bana mesaj atabilir telefon numaramı veririm o konuda sorunumuz yok ama nasıl desem ki işte öyle herkesle anlaşamıyorum. Hayırlısı ya yine de. Adana evlenmek isteyen bayanlar tam da benim gibi kolayca anlaşamıyor insanlarla.

Adana’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar benim geçimsizlik problemim var. Yani birinden soğuduğum zaman artık geriye dönemiyorum. Bazı bayanlar böyledir yani kusura bakmayacaksınız artık. Neyse asıl mesele o da değil. Yazacaklarımı lütfen çok dikkatle okuyun ki en azından sağlam bir arkadaşlığımız olsun.

Dostlar ben cep telefonumu sadece mesaj atanlara vereceğim unutmayın. Onun dışında kendimle ilgili çok problem yansıtmam yani karşımdakini daraltmam. Ancak bu arkadaş olma sürecinde mutlaka yanımda olmanız gerekiyor. Nasıl mı? İşte yaşımı söyledim, işim gücüm de var benim. Boş insan değilim. Haliyle belki ciddi bir arkadaşlık sürecine dahil olmak istersiniz diye düşünmekteyim. Nedir peki ciddi arkadaşlık? Evlenmek değil öyle hemen olmaz ki o işler.

Ciddi arkadaşlık şudur; Güzel bakan, güzel düşünen, hep yanımda olan, yalnız bırakmayan, istediğim yapıda olan herkes ciddi arkadaşımdır. Onunla elbette evlilik düşünebilirim ben ama yolumuz çok uzun unutmayın. Neyse ki ben sabırsız biri değilim. Öyle olsam zaten şimdiye evlenmiştim. Dostluk arıyorum ben dostluk. Anlatabildim umarım? Gelsin şimdi mesajlar lütfen.

Sıradaki İlan: Adana’dan Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Related Posts

1 thought on “Adana’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Merhaba ben Hamza yaş 32 niyetim ciddi evlilik sizi tanımak isterim niyetim ciddi arkadaşlık evlilik bana mesaj atın tanışalım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir