Afyondan evlenmek isteyen bayanlar

Afyon’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Afyon’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Beyza benim ismim kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum sizlere. Erkek arkadaş arayan bayanlar için arama yapanlara da mesaj kutum açık. Yaşım sürpriz olsun mesaj atanlara söylerim hem de numaramı atarım. Biraz insanları heyecanlandırmak hoşuma gidiyor açıkçası. Neyse her geçen gün bu yalnızlığım beni yormaya başladı haliyle sizlerle güzel bir başlangıç yapmak adına ilan açmayı uygun gördüm. Dilerim siz de aynı fikirdesinizdir.

Gerçekten anlayışlı insanlarla arkadaş olmak istiyorum. Öyle laf olsun diye sevgili olmak bana göre değil. Takılmak da değil, tabi ki dost oluruz, arkadaş oluruz sevgili de oluruz ama konuşmadan, görmeden olmaz.

Haydi sürprizi bitireyim dayanamadım. Ben 29 yaşındayım arkadaşlar. Kendime uygun kriterlerime uyumlu birini arıyorum. İlan açmayı arkadaşım önerdi. Çünkü bizim çevrede bana göre insan yok ya sanmıyorum. Olsaydı zaten yalnız kalmazdım bu zamana kadar. Dilerim ki güzel bir arkadaşlık başlatır güzelce ilerleriz. Başka ne isteğim olabilir mi? Ama durun bir dakika, prensiplerim var elbette. Afyon evlenmek isteyen bayanlar her zaman böyledir prensip sahibidir.

Afyon’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Biraz romantik olabilir miyiz acaba? Ben kibar erkekleri çok severim. Haliyle kibar adam romantik adamdır. Bazen anlayışsız olsalar da yüreklerinden sevgi eksik olmaz bunu çok iyi biliyorum. Neyse bu kısmı hallettik umarım. Mesajlarınızda romantikliğin tanımını yapabilirseniz ayrıca ilgim artar haberiniz olsun.

Cep numaramı mesaj atanlara vereceğim demiştim. Onun dışında aklıma gelen pek bir şey yok. Dedim ya bana göre romantik adam her zaman en iyi adamdır, seven, kollayan, ilgi duyan ve hiç yalnız bırakmayan adamdır. Pop dinlerim,  gezerim tozarım. Hobilerim de bunlar. Var mı başka merak ettiğiniz bir şey? Sorun çekinmeyin ben hepsini yanıtlarım arkadaşlar. O zaman ben kaçar mesajlarda görüşmek üzere.

Related Posts

1 thought on “Afyon’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir