Ağrı’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ağrıdan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ağrı’dan evlenmek isteyen bayanlar arasından selam. Ferda benim ismim. Evlenecek bir arkadaş arıyorum. Buradan mı arıyorsun diyeceksiniz evet ne olmuş? Gerçek hayatta aradığımızı bulamadık yani ne var bunda lütfen bu konulara girmeyelim rica ediyorum. Yaşım 29. Belki evlenmek belki de dürüst bir erkek ile sohbet etmek için geldim. Karşımıza kimler çıkacak belli olmaz bu hayatta.

Lakin doğru insan çıkarsa her zaman mutlu mesut yaşar gideriz işte. Neyse dostlar şimdi birkaç ricam var sizlerden. Mesaj atacak olanlar için söylüyorum yani. Ağrı evlenmek isteyen bayanlar için yazabilirsiniz.

Benim bazı amaçlarım var bu hayatta. Her zaman başarılı olmak ve iyi bir insanla arkadaşlık kurmak. Bunlar olmadığı sürece yorgunum ben üzüntülüyüm ben. Aslına bakacak olursanız insanlar önce kendine değer vermeli sonra karşısındakine. Ben tam tersini yaptığım için hep üzülen taraf oldum. Canım sağ olsun buradan güzel bir arkadaşlık kuracağıma adım kadar eminim.

Ağrı’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Biraz sabırsızım ben. Ondan sonra nasıl desem ki heyecan da var. Sevgi doluyum, güzelim ve şimdilik bekarım. Güzel günler göreceğimi biliyorum. Şansımı deniyorum işte bir nevi. Mesaj atacak beyler unutmayın ben her önüne gelenle konuşmam ama güzel mesaj atmış, kendini ifade etmiş ve yaşını doğru söylemiş erkeklere numaramı veririm. Denerim baktım olmadı olayı orada bitiririm. Güven veren erkekler olursa her zaman mutlu olunur şu hayatta. Felsefem budur benim.

Neyse çok da yormayayım sizi. Mesajlarınız gelsin de bakalım neler olacak. Merak içindeyim doğrusu. İnsanların beklentileri de önemli benim için. Sonrası hayat işte. Mutlu bir hayat umarım. Günler hızlı geçiyor ve benim yalnızlığım büyüyor. Artık büyümeden ciddi arkadaşlık sürecine geçiş yapmak istiyorum. Hepsi bu tamam mı? Son olarak mesaj atanlara cep telefonumu yazacağım benden yana sorun yok. Kalın sağlıcakla.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun