Aksaray’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aksaraydan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aksaray’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Hülya’dan selam cümleten arkadaşlar. Ben ciddi arkadaş arıyorum ve bu yüzden ilanımı açıyorum büyük bir hevesle. Belki mesaj gelmeyecek ama üzülürüm böyle bir durumda. Neyse bunlar sonra düşünülecek şeyler en iyisi kendimden bahsedeyim biraz ne dersiniz? Yaşım 32. Biliyorum şimdi evlilik falan oldu mu diye merak edeceksiniz.

Hayır arkadaşlar düşünüyorum tabi ama öyle beni anlayacak bir arkadaş çıkmadı karşıma. Umarım buradan çıkacaktır. Zaten burada olma sebebimi söyledim, güzel bir arkadaşlık kurmak.

Çalışan bir bayanım, kendime bakarım, güzelliğim tartışılmaz zaten. Ondan sonra ne desem ki bilemedim ya ilk defa ilan açıyorum çünkü. Şimdi mesaj atacak olanlara sesleniyorum. Arkadaşlar sizden ricam kendinizi tanıtın olur mu? Ben tanımadığım birine cep numaramı veremem maalesef. Mesela yaşınızı, işinizi, hobilerinizi falan anlatın. Bir de bekar ya da dul olmanız gerekiyor tabi unutmayın. Aksaray evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğumu tekrar söylemekte yarar var.

Aksaray’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Günlerdir kendimle ilgili yeni kararlar almaya çalışıyorum arkadaşlar. Umuyorum ki bu kez yanılmayacağım. Daha önce çok erkek çıktı karşıma, evlenmek isteyen de oldu sevgili olmak isteyen de. Çoğu zaman yalnız kaldım ama. Hem de hiç hak etmemişken. Olsun canları sağ olsun. Şimdi mutlu olma sırası bende dostlarım. Güzel mesajlarınızı bekliyorum bir an önce telefon sohbetine geçelim.

Şey var bir de şimdi güzel olduğum için aklınıza hemen evlilik gelecektir. Bu süreçte haklısınız tabi herkes yuva kurmak ister ama tanıyalım birbirimizi önce. Biraz zaman geçmeli yani. Evlenmek isteyen bayanlar çok sayıda bunu da biliyorum ama tanımadan etmeden olmaz o işler ya. Bir erkekte ben güvene bakarım, dürüstlüğüne bakarım. Sonra arkadaşlık teklifini kabul eder mutlu mesut yaşarım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun