Amasyadan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Amasya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Amasya’dan evlenmek isteyen bayanlar arasından Gülnihal benim adım. Erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım. Biraz mutlu biraz da mutsuzum aslında. Yaşım 28. Güvenilir erkek arkadaş kalmadı diye düşünürken burası geldi aklıma. Hemen ilanımı açayım da bakalım dedim kimler yazacak kimler neler söyleyecek. Birincisi tanımadığım kişiyle konuşmam.

Yani mesaj atarken kendinizden bahsetmenizi rica ediyorum azıcık da olsa. Ondan sonra nasıl desem ha şey yaşınız önemli. 40 ve üzeri aman arkadaşlar sohbet etmek zor olur yani alışamam. Selamımı veririm orası ayrı mesele. Hmm başka aklıma gelen şeyleri de ilanın devamında yazayım.

Şimdi şöyle bir durum var arkadaşlar. Başlangıçta insanlar ciddi mi değil mi anlayamıyorum. Haliyle telefondan sohbeti başlatmak en uygun şey olacaktır. Görüntülü de konuşacağız haliyle. Onun dışında nasıl anlatsam ki ya bakın yine durdu kafam. Şimdi arkadaşlar benim talibim çok oldu, güvenemedim nedense. Garip geliyor insanlar bana anlayamıyorum dedim ya. Umarım buradan mesaj atacak olanlar gerektiği gibi davranır da erkek arkadaşımı bulurum artık. Çok ciddi düşünmekteyim unutmayın haliyle Amasya evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız buradayım işte.

Amasya’dan Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Yaş itibariyle bazıları ciddi gözle bakabilir. Bazıları da sadece arkadaş kalabilir. Neyse hiç sorun yok. Önemli olan arkadaşlık kurmak zaten. Gerisi kendiliğinden hallolacaktır inanıyorum dostlar. Bakın dostlar diye sesleniyorum çünkü içim rahat benim. Herkese söz hakkı tanırım, yeter ki ciddi olun.

Çok mu sıktım sizi kusuruma bakmayın lütfen. Sadece mesaj atanlara dönüş sağlayacağım. Biraz romantik biraz da kibar erkekler tercihimdir. Çünkü bu insanlar kırıcı olmaz, insanı yormaz, kıskanmaz belki. Ama şu kıskançlık süreci önemli lütfen dikkat edelim. Çok daralınca sevgim, sohbetim azalıyor tamam mı lütfen bunu unutmayın, gerisi kendiliğinden gelecektir. Ben buradayım.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir