Almanyada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Almanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sultan ben arkadaşlar Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Gerçekten bu süreçle ilgili merak ettiğim şeyler var. Yaşadığım yer Frankfurt. Burada çalışıyorum ayrıca durumum çok şükür iyi. Yaşım 29. Ama uzun süredir düşünüyorum yani sanki evlensem daha mı iyi olacak? Yalnızlık canımı gerçekten sıkmaya başladı. Sosyal ortamım falan çok iyi o anlamda sıkıntımız yok da ne bileyim işte süreç hakkında kendime yakın, kriterlerime uygun birini arıyorum artık. Bulacağım da bundan eminim.

Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar için artık arama yapmayı bırakın. Numaramı da vermek istiyorum ama sadece mesaj atanlara haberiniz olsun. Onun dışında bir erkekten beklentilerim var. Kırıcı değil yapıcı olması, kibirli değil kibar olması ve mutlaka yanımda olması lazım. Almanya’dan yazacak olanlar tabi ki görüşme açısından daha şanslı. Ama fark etmiyor Türkiye’den de mesaj bekliyorum. İşim gereği ara sıra ülkeme geliyorum zaten bilin istedim.

Almanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Almanya evlilik ilanları bakıyorum çoğalmış. Nedenini biliyorum aslında biz buradaki yabancı erkeklerle anlaşamıyoruz. Her şeyden önce kültürel bir farklılık var. Haliyle Türk arkadaş arıyorum ben ve mutlaka ciddi düşünen biri olması gerekiyor. Evet bu kadar işte gördünüz çok beklentim yok. Ay en önemli şeyi unutuyorum. Güven verecek benim erkek arkadaşım tamam mı sonuna kadar güven duygusu aşılayacak. Kıskanç olabilir fark etmez ama abartmayacak. Evlilik ciddi bir süreç arkadaşlar bilirsiniz daha önce evlenmeyenlere de öncelik tanıyacağım. Ben de hiç evlilik yapmadım çünkü.

Almanya Evlilik Sitesi

Gerçekten arkadaş olacağım kişiyle iyi geçinmem lazım. Tamam birçok durumda anlaşamıyor olabiliriz bu doğaldır. Ama zamanla bunları aşmamız iyi olur. Gerçek bir sevgi tatmak istiyorum, anlaşmak, ileriye bakabilmek istiyorum. Ne kadar güzel şeydir sevmek ve sevilmek ama Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar biraz şanssız sanırım. Yanımda çalışan bayanlar var çoğu bekar. Düşünmüyorlar evlenmeyi. Gördüğüm kadarıyla da mutsuzlar.

Neyse şimdi bu arkadaşları düşünme vakti değil. Kader kısmet herkesi gelir bulur. Mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar güzel bir sürece ilk adımı atmak için telefon numaramı vermek durumundayım. Dilerseniz Whatsapp üzerinden görüntülü de konuşabiliriz ilk tanışmadan sonra. Çünkü birbirimizi görmek daha mantıklı olacaktır. Evet beyler bendeki durum bunlardan ibaret. Söz sırasını size bırakıyorum. Güzel mesajlar geleceğine adım gibi eminim. Hemen dönüş yapacağım. Bu süreç uzun ve yorucu olabilir ama sonu çok daha güzeldir çok eminim buna. Selam olsun görüşürüz.

Related Posts

3 thoughts on “Almanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Merhaba Sultan Hanım, Ben Sedat İstanbul Kartal’da ailemle yaşıyorum. 30 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım. Annem anaokulu öğretmenliğinden emekli, ablam bankacı, babam emniyet mensubuydu. 2011 yılında kalp krizinden vefat etti. Üniversitesi de bölüm olarak Ön Lisansta Dış Ticaret, Lisans’ta Uluslararası Ticaret, Yan dal İnsan Kaynakları, Yüksek Lisansta İşletme bölümlerini bitirdim. Tersane’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum . Size talibim. Sizinle tanışmayı çok istiyorum

  2. Ben 34 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir