Yunanistanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yunanistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar merhabalar nasılsınız bakalım? Ben iyiyim ya buradan evlilik ilanı açtım biraz daha iyi oldum sanırım. Bir de Yunanistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Adım Yasemin. Belirli dönemlerde geliyoruz özellikle de İzmir’e çok gelirim bizim evimiz de orada çünkü. Yunanistan’da yaşamamın nedeni işimiz falan burada kurduk zamanında. Yaşım 32. Evlenmeye de karar verince malum durum ortada. Yabancılarla evlenmek gibi bir niyetim olmadı, olmaz da. Türk arkadaşlarım ara sıra talip buluyor ama yok alışamıyorum işte. Umarım buradan yazacak olanlarla güzel bir iletişim kurar ve evlilik kararı alabiliriz.

Yunanistan Evlilik Sitesi

Şunu da aktarayım ben evlenmeyi düşünürken bazı prensipler çerçevesinde karar aldım. Yunanistan’da evlenmek isteyen bayanlar çok yok Türk olarak yani. Yabancıları da takip etmiyorum neyse. Şimdi arkadaşlar benim bazı huylarım var. Birincisi çabuk alınırım. Öyle çok alttan almanıza gerek yok ama ne bileyim kırılgan bir yapım var. İkincisi de romantik erkeklerden hoşlanırım. Bizim burada teknemiz var mesela açılıyoruz çoğu zaman. Öyle güzel ve romantik bir ortam oluyor ki neylersin yanımda erkek arkadaşım yok.

Yunanistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanlar

Genel olarak insanları kırmam, üzmem. Ama beni kırdıkları zaman arkama bakmam giderim. Şuan evlilik kararı aldığım için bu konuların yeri değil. Önce birbirimizi tanıyalım daha sonra bakacağız işte sürece. Buyurun arkadaşlar mesajlarınızı gönderin ben de geri dönüşlerimi yapayım size. Başka türlü konuşamayız sanıyorum. Görüntülü de ararım çünkü erkek arkadaşım olacak kişiyi görmek, gözlerini okumak amacındayım.

Ben aslen İzmirliyim zaten gerisini anlatmama gerek yok. Boyum uzun, gözlerim ela, saçlarım sarı. Klasik İzmir güzelliği var. Evleneceğim adam bakımlı olsun isterim. Kolay pes etmesin mücadelesinden. Ondan sonra nasıl desem ki biraz da ilgili olsun. Biraz değil aslında tamamen ilgili olmalı. Güzel bir bayan yalnız bırakılmaz aklınızda olsun bu bilgi.

Arkadaşlar benimle tanışmak isteyenlerin en azından kibar ve romantik olması gerekiyor. İşi de olsun tabi. Benim işlerim iyi burada gayet halim vaktim yerinde işte tek sorunum yalnızlık. Evlenecek adam bulamayacağımdan da korkmaya başladım. O kadar içim kararmış ki beklerken sabırsızlanmaya bile başladım. Her neyse güzel düşünelim güzel olsun. Umuyorum ki süreci güzelce yönetiriz. Birlikte kararlar alırız, yuvamızı kurarız. Henüz erken bunları söylemek için ama olsun şimdiden konuşmaya başlamak iyi olacaktır.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir