Azerbaycanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İyi akşamlar mı desem iyi günler mi arkadaşlar nasılsınız herkes iyidir umarım. Ben Nursel. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar için arayışta olanlar bana yazabilir. Evlilik kararını nasıl aldım biraz ondan bahsedeceğim daha sonra da güzel güzel sohbete başlayacağız diye umuyorum. Evet arkadaşlar ben 32 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmedim. Günün her saatinde telefonun başındayım.

Kendime göre birini ararken bu konuda bana yardımcı olacak birilerini aramaya devam ediyorum işte. Günlerdir düşündüm kolay mı olur zor mu geçer bu süreç diye. Ama yok herkes ne güzel evleniyor, mutlu oluyor ve yaşamına devam ediyor. Ya  benim neyim eksik ki anlamıyorum? Hiçbir şeyim eksik değil. Güzellikse güzellik, boy, kilo aklınıza gelen ne varsa sorabilirsiniz unutmayın.

Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar sürecinde talibim çok. Gerçekten insanlar kendine göre birini ararken beni görünce işte aradığım bayan diyebiliyor. Bunu fark ediyorum ne de olsa güzeliz ya. Türkiye’de sık sık geliyorum ben. Akrabalarım orada. Haliyle orada olanlar da mesaj atabilir. Gerçek bir aşk arıyorum, evleneceğim kişide olması gerekenleri de ilanın devamında sıralıyorum. Lütfen okuyalım.

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Numarası

Azerbaycan evlilik sitesi konusunda merak edilenlerin yanı sıra şimdi gelelim şu evlilik aşamalarına değil mi? Önce mesajlarınızı okuyacağım. Sonra bakacağım kim ne düşünüyor, numaramı da vereceğim. Ondan sonra sohbete geçeceğiz. Aklımıza yatarsa ciddi düşünebiliriz. Tabi bu sürecin birkaç ay ya da yıl olabileceği unutulmamalı. Bu yaşıma kadar hiç evlenmediğim için olursa tam olsun düşüncesindeyim. Evde kalmadım yani güzelliğim yerinde. Aşık olmamak elde değil. Tamam tamam çok övmeyeyim kendimi.

Azerbaycan Evlilik İlanları

Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar inanın çok şey beklemiyor. Adetimiz, örfümüz birbirine çok benziyor sonuçta. Öyle kolayca ayrılamıyorum mesela bir insandan. Tanıyorum, hoşlanıyorum ve seversem çok güzel kararlar alabiliyorum. Bu kez ilanı açmak istedim çünkü gerçek hayattaki insanlar beni memnun etmiyor. Azerbaycan evlilik ilanları konusunda da merak ettiğiniz bişiler olursa buyursunlar beklerim mesajınızı.

Evet çok da stres yapmamak lazım aslında. Günler hızlıca geçip gidiyor. Bu defa biri olsun hayatımda. Bana güvenen, kıskanmayan, anlayışlı, seven, gözlerinden sevgi fışkıran bir erkek arkadaş arıyorum. Gerisi kader diyorum. Karşıma biri çıksın da ne güzel anlaşacağız diye umuyorum. Ben gidiyorum o halde. Ama mesajlarınızı o kadar büyük bir heyecanla bekliyorum ki bunu siz anlayamazsınız. Eee neyi bekliyorsunuz mesaj atmak için sorması ayıp?

Related Posts

3 thoughts on “Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

 1. Merhaba Hanımefendi
  Nasılsınız. Can Azerbaycan’a ve Güzel Milletime Selam ve Saygılarımı Sunarım.
  Uzman Doktorum Hiç Evlenmedim Rabbimden Sevgi Saygı Sadakat Huzur ve Mutluluk dolu bir evlilik istiyorum. Bana göre bu dünyada ki en büyük zenginlik evdeki huzurdur Bir kadın Güzeldir, Gül dür, Annedir, Devlettir.
  En İçten Sevgi ve Saygılarımla.

 2. Namaz kılıyorum. Kötü alışkanlıklarım yoktur. 1.80 boyunda kumral tenli ve idealist biriyim. Yaratılanı severim yaratandan ötürü düsturu ile yaşarım. Sevdim mi bir tane severim yarim olacak hanımefendinin üzerine gül koklamam.
  Sizden ricam Adımı gizleseniz iyi olur mesela
  Saygılarımla

 3. Merhaba bu iki yorum bana ait sizden geri dönüş bekliyorum bu yorumuma. Sayfanızda ilan ederseniz sevinirim Çünkü ben Azerbaycan Üniversiteyi okudum Bakü de okurken Türkiye de diplomalarımız kabul olmuyordu Bende bir genç kızın hayatını mahvedemezsin çünkü elimde bir şey yoktu Beş yıldan sonra diplomalarımız kabul oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir