Almanyada Evlenmek İsteyen Erkekler

Almanya’da Evlenmek İsteyen Erkekler

Mert benim adım. 29 yaşındayım ve Almanya’da evlenmek isteyen erkekler arasındayım arkadaşlar. Bu kararı yeni aldım sayılır. Yaşadığım yer Hamburg. Burada bir işletmem var. Durumum çok şükür iyi. Yabancı arkadaşlarım da var sağ olsunlar yalnız bırakmıyorlar ama artık bir evlilik kararı vermenin doğru olacağını düşündüm. Siz değerli ve güzel bayanlardan gelecek olan mesajlara anında dönerek sohbeti başlatacağım.

Almanya güzeldir güzel olmasına da yalnız çekilmiyor. Sosyal ortamım çok iyi onda sorun yok ama duygusal bir erkek olduğumu söyleyebilirim. Ama romantik yanım da çok ağır basıyor o yüzden bayanlar çok şanslı.

Almanya’da evlenmek isteyen erkekler sayı olarak artıyor. Çevremde en az 4-5 kişi var böyle. Bulamıyorlar benim gibi kısmetleri mi kapalı anlayamadım ki. Hayırlısı olsun diyorum ama daha ne kadar bekar kalacağım ki. Önceliğim buradan yazacak olan bayanlar. Başka yerden de yazabilirsiniz mesafenin önemi yok. Yeter ki tanışıp anlaşabilelim. Gerisi çok mutlu bir gelecek.

Hani bir söz var bilirsiniz bekarlık sultanlıktır diye, yok arkadaş ben almayayım neresi sultanlık ya can sıkıntısı bir yandan, sevgisizlik bir yandan. Yok ben böyle devam edemem bu yüzden ilan açtım arkadaşlar. Almanya’da yaşayan bayanlar beklemeden mesaj atabilir bana. Gerisi güzel sohbet olacaktır. Umuyorum ki gerçek aşkı bulur ve beklemeden evleniriz tek istediğim bu zaten.

Almanya’da Evlenmek İsteyen Bekar Erkekler

Ara sıra ciddi anlamda daralıyorum ve diyorum sabret Mert biraz daha sabret. Beklenen gün yakındır en kısa zamanda gelecektir fakat sabretmek gerekiyor işte. Bakalım ya genç ve yakışıklı olduğum için beğeneceğinizi de umuyorum. O zaman ben kaçar arkadaşlar mesajlarınızı beklemeye devam ediyorum bilginiz olsun ama. Güzel, mutlu ve umutlu bir gelecek hayal etmekten başka şansım yok şu sıralar.

Tip konusuna değinmiştim arkadaşlar merak etmeyin ben bakımlı bir erkeğim. Asıl önemli olan iç güzelliği. Ben bayanda da elbette güzellik ararım ama önce kalbinin sesini dinlerim. Daha sonra ne kadar doğru karar verdiğimi görebilirim zaten. Her neyse çok uzatmak da istemiyorum yeter ki mesajlarınız gelsin arkadaşlar.

Almanya’dan talibim oluyor, Türkiye’den de ama işim gücüm burada olduğu için kesin dönüş yapamıyorum. İşte yazdan yaza Bodrum’a tatile geliyorum ve 1-2 ay kalıyorum. Özlüyorum ama işim burada olduğundan bakalım kısmetimiz de buradan çıkabilir. Ama mesajları herkesten bekliyorum unutmayın.

Related Posts

1 thought on “Almanya’da Evlenmek İsteyen Erkekler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir