Danimarkada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Danimarka’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Danimarka’da evlenmek isteyen bayanlar var mı diye düşünen beyler burada mı? Evet var arkadaşlar neden olmasın ki çok mu şaşırdınız acaba. Yaşım 30. Kopenhag’da yaşıyorum. Ben buraya fazlasıyla alıştım ve düzenimi burada kurmaya karar verdim. Tabi kaderimizde kim varsa onunla yaşlanacağız ama seçici olmak da lazım. Ben mesela huyumdur, ısınmadığım kişiyle sohbet etmem. Daha ilk bakışta anlarım kişinin amacının ne olduğunu. Onun dışında ciddi düşünmek bir erdemdir unutmayın. Genelde canım sıkıldığında ben mesaj atarım ama yalnızlık başıma bela olmaya başladı. Bunu halletmem gerekiyor işte bir şekilde.

Danimarka’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanları

Danimarka’da evlenmek isteyen bayanlar arasında çevremdeki kızlar da var. Bu arada yaşımı söylememişim kusura bakmayın. Damla ben. Ondan sonra şu süreci yönetmek lazım; karşılıklı etki tepki alabiliyor muyuz, birbirimizi anlıyor muyuz, evlenince neler değişecek? Bu sorulara yanıt vermemiz şart arkadaşlar. Ben burada üniversite öğrenimine de devam ediyorum. Haliyle hem okuyacak, hem çalışacak hem de evimin hanımı olacağım. Okey mi, anlatabildim mi?

Danimarka evlilik siteleri sayesinde bir arkadaşım geçende nişanlandı. Tabi ki müdahale edemez kimse ama göreceğiz bakalım mutlular mı değiller mi. Ben kendi hayatıma bakacağım. Lütfen bir bayanla nasıl konuşulacağını bilenler bana yazsın. Bu konuda ciddiyim. Adam geliyor selam diyor numaramı veriyorum, gelir gelmez kamera var mı, cam aç falan diyor. Yapmayın şunu artık.

Ciddiyim ben umuyorum ki anladınız. Evlenmek istiyorum, yalnızlığım sonsuza kadar dursun istiyorum. Of neyse kafamı bozdunuz yine kendi kendime tribe girdim ya sabır. Mesaj atarken yaşınızı da paylaşmanız gerekiyor. Artık nasıl bir giriş yaparsınız cümleye orasını bilemem. Öyle standart merhaba, selam olmasın da farkınızı gösterin yani. Biraz zorlanacaksınız haliyle.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir