Antalya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Antalyadan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Antalya’dan evlenmek isteyen bayanlar arayanlar için Ayşegül’den herkese kocaman selamlar olsun arkadaşlar. Yaşım 26. Evlenecek bir erkek arkadaş arıyorum ben ya. Baktım çevremdekiler hep boş, ben de buradan ilan açayım dedim. Bilemem ki kimler yazacak, kimler hoşlanacak falan ama elbette iyi şeyler düşüneceğim kişiler olacaktır. Ben mesaj atmayanlara numaramı vermeyeceğim en baştan söyleyeyim bunu da.

Bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım. Bekarım, dul falan değilim, hiç evlenmedim yani. Onun dışında arkadaşlığın uzun süreli devam etmesini isterim. Bilemeyiz baktınız evlilik konuşuyoruz. Yani bu biraz da karşı tarafın huyuna suyuna bağlı. Ben kıskanç biriyim azıcık. Erkek arkadaşımı tabi kıskanacağım. Doğal bir güzelliğim var haliyle ben de çok kıskanılan bir bayanım.

Of ya şu güzellik başa bela gerçekten. Bir mekana gidiyorsunuz adam kağıt göndermiş çıkma teklifi ediyor. En azından artık yanımda biri olsa kimse teklif falan edemeyecek yani doğru muyum? Elbette doğruyum. Antalya evlenmek isteyen bayanlar güzeldir bunu da unutmamanızı rica ediyorum.

Antalya’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Bazı erkekler vardır sevdiğini korur, kollar ve çok sever. İşte o erkek hiç karşıma çıkmadı. Belki buradan çıkacak diye ilan açıyorum. Şansım iyi giderse ciddi düşüneceğim. Öyle herkesle sohbet etmem tamam numaramı veririm ama baktım benim dilimden anlamıyor, kibarca yol veririm kusura bakmayın. Biraz stresli bir kadınım aynı zamanda. Sabırsız değilim, su akar yatağını bulur sonuçta. Neyse dostlar kriterlerimden bahsedeyim biraz.

Büyük beklentiler içinde olmadım hiç. Paraya pula çok önem vermem. Oluruna bırakmayı severim. Onun dışında hmm aklıma gelen pek de bir şey yok. Numaramı verdiğimde zaten sohbete başlayacağız şimdi kendimi yormak istemiyorum. Biraz kederli biraz da heyecanlıyım. Bana mesaj atacak olan erkeklerin 38 yaşını geçmemiş olması önemli. Çok büyük kişilerle ciddi arkadaşlık düşünemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir