Amerika’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Amerika’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İyi günler Şahika ben. Amerika’da yaşıyorum ve evlenmek istiyorum arkadaşlar. Burada çok güzel bir işim var. Kimseye muhtaç durumda değilim. Kısacası aile şirketimiz var ve ben yönetici pozisyonunda çalışıyorum. Aslında Amerika’da evlenmek isteyen bayanlar nedense şu sıralar çok rağbet görüyor. Nedenleri var tabi bunun. Birincisi burada yaşayan Türkler yabancılarla evlenmek istemiyor. İkincisi de genç ve güzel bir bayan arayanlar artık yalnızlıktan sıkılmış benim gibi. Yaşım 32. Kararım da kesin arkadaşlar. Evlilik bana iyi gelecek adım gibi eminim. Nereye kadar yalnız yaşayacağız gerçekten?

Amerika’da evlenmek isteyen bayanlar arayanlar bana mesaj atabilir. Bu mesajın karşılığında hızlıca numaramla dönüş yapıp süreci başlatacağım. Sohbet ederiz önce tanırız birbirimizi. Daha sonra işten güçten konuşuruz. Elbette ne kadar çok konuşursak o kadar iyi olacaktır. Gerekirse ki bence gerekiyor, görüntülü arama yaparız. Gözlerimizin içine bakarak konuşuruz çok daha iyi olur bu.

Amerika’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Açık konuşmak gerekirse burada kısmetimiz kapalı gibi. Yabancı erkekler arkadaşlık teklifi ediyor genelde ama yok arkadaş kabul etmek cesaret ister. Ben tanımadığım biriyle ne paylaşabilirim ki. Baktım olmuyor ilan açayım dedim işte. Her geçen gün yalnızlığımın arttığını fark ediyorum. Canım sıkılıyor, konuşacak adam arıyorum. İş çevresinde konuşacağım çok kişi var ama konu sevgiye gelince yok maalesef.

Evlilik kararı aldıktan sonra burada mı yoksa Türkiye’de mi kalacağım sorusu da gündeme geldi. O konuyu sonra konuşuruz. Evim, arabam ve işim burada çünkü benim. Neyse bakalım önce evleneceğim kişiyle bir karşılaşalım da gerisi kolay sanıyorum. Mesaj atan beylere cep numaramı vereceğim ve hızlıca konuşmaya başlayacağız. Biraz romantik biraz da kıskanç beyefendilere değer verdiğimi de buradan ayrılmadan söyleyeyim.

5 Comments on “Amerika’da Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Selam Şahika ben şuan Amerika’dayım ve karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi anlayabileceğimizi düşünüyorum ve eğer sende ciddiysen ciddi bir evlilik yapmak ve hayatımızı paylaşmak isterim

  2. Şahika hanım tam aradığınız kişiyim diye düşünüyorum eğer düşünürseniz görüşelim

  3. Şahika hanım nasılsınız? Düşünürseniz ben buradayım mail den cevap gelirse telefon paylaşırım

  4. Selam Şahika hanım ben Türkiye’den Gökay turizm sektöründe çalışıyorum bodrumda yaşıyorum ciddi yuva kurabileceğim bir bayanla evlilik yapmak istiyorum yazınızı okudum ve aradığım kişi olduğunuza kanaat getirdim kendinize iyi bakın görüşmek üzere bu arada yaşım 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir