İzlanda’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İzlanda’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İzlanda’da evlenmek isteyen bayanlar çok merak ediliyor sanırım. Merhaba ben Sezen. Evet buz gibi bir ülkede yaşıyorum ve bilmiyorum burada benden başka evlenmek isteyen var mı? Vardır tabi. Yoksa bile arkadaş olmak için mesaj atabilirsiniz bana. Yaşım 26. Evlenmek önceliğim var o da ayrı mesele. Her ne kadar yalnız hissetsem de kendimi sımsıcak bir yüreğim var benim. Güzel günler göreceğime inanıyorum.

Yalnız yaşamıyorum, kuzenlerim de burada. Bizimkiler zamanında gelmiş yerleşmiş. Ülkemi çok özlüyorum yılda en az 1 defa geliyorum ama dayanamıyorum. Belki de yalnızlıktan işte. Her zaman kendimle ilgili güzel kararlar almışımdır. Ne yazık ki uygulamada yalnız kalıyorum. Evlenmek istiyorum ya bundan ötesi var mı acaba? İzlanda’da evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içindeyseniz önce bana yazabilirsiniz.

İzlanda Evlilik Siteleri

Neyse çok uzatarak canınızı sıkmak istemiyorum mesajlardan devam edelim lütfen. Buradan yazma amacım aslında yalnızlığımı gidermek değil söylemiştim. Evlenmek istiyorum kendi tarzıma uygun biri olsun ya da olmasın. Konuşacağız, anlaşacağız ya da anlaşmayacağız sorun yok. En azından sohbet yanımıza kâr kalır. Her geçen gün insanların ne kadar yalnızlaştığını görüyorum bu durum beni üzüyor. Uzaklarda da olsam yüreğim iyi insanların yanındadır arkadaşlar.

İzlanda’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Evlilik düşünen bayanlar öyle sandığınız gibi soğuk kalpli değildir bilesiniz. Mesela benimle bir kez konuşan yine konuşmak istiyor. İnsanın içi ısınıyor gerçekten. Onun dışında da pek söyleyeceğim yok. Burada olma amacım belli sonuçta. Buralardayım vaktim çok. Sürekli sayfayı da yeniliyorum ki bakayım mesaj gelecek mi gelmeyecek mi. Ama artık beyaz atlı prensim gelsin ya gerçekten böyle hayat geçmez. Sosyal aktivitelere bile katılamıyorum ben çünkü çok yalnızım arkadaşlar çok. Of sustum tamam siz konuşun.

Related Posts

5 thoughts on “İzlanda’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Merhaba Sezen açık sözlülüğün ve iyi dileklerin için teşekkürler sana da kendime de hak veriyorum ama bu hayat ve kader öyle bir şey ki bir şey verirken insandan daha fazlasını alıyor aslında bu hayatın bir tek amacı var olması gereken oda mutlu huzurlu anlayışlı ve her sabah uyandığında yanımda uyuyan kadına aşkla bakmak ve bir ömür böyle devam etmesi için yaşamak değil mi ister çok para olsun ister olmasın hiç bir şey değişmez para sadece yaşam kalitesini.

    Etkiler ama gerçek aşk o anlatılmaz asla yaşanır ve hissedilir benim adım Kenan Sezen küçük şeylerden mutlu olmasını bilen insanlar her zaman mutlu olurlar ben bir bardak çayla ve biraz sohbetle bile mutlu olabilirim ama doğrusunu söylemek gerekirse işlerden dolayı uzun zamandır kendime zaman ayırmıyordum Sezen Türkiye’de ve yurt dışındaki işler bana zaman bırakmıyor

  2. Merhaba ben MURAT 27 yasındayım mesleğim kuaförlük evlenmeyi düşünüyorum İzlanda’lı olur fark etmez yeter ki evlenin

  3. Merhaba Sezen haklısın öncelikle bende senin gibi düşünüyorum tabi ki sen diyorsun ciddi düşünüyorum evlenmeyi o halde tanışıp bu işin adını koyalım ama önce birbirimize aşık olmamız lazım ondan sonra sevgi saygı sadakat devamı gelir seninle tanışmak konuşmak isterim kendine iyi bak

  4. Merhaba ben Türkiye İzmir’den Ersoy ciddi bir evlilik düşünen biriyim benim gibi ciddi düşünen bir bayan aramaktayım mesaj gönder herkesi ararım saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir