Belçika’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Belçikada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar Müge benim ismim. Belçika’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım arkadaşlar. Bu süreçte sohbet edebileceğim birini arıyorum aslında. Öncelikle tanışmak, anlaşabilmek lazım. Haliyle önce mesajlarınızı bekliyor olacağım. Daha sonra da umarım vakit geçtikçe kaynaşmış olacağız. Zaten evlilik kararından önce muhakkak arkadaşça konuşmak gerekiyor. Herkes gibi benim de bazı isteklerim olacaktır. İsteklerim aynı zamanda prensiplerimdir.

Belçika’da evlenmek isteyen bayanlar benim gibi mi bilemeyeceğim. Peki ben nasılım? Bakımlı, güzel bakan güzel gören, anlayışlı ama biraz kıskanç bir kadınım. Olsun bu süreçte kendimle ilgili kararlar verirken çok düşünüyorum karşı tarafı kırmamak için. Evlenme kararını da geçen aylarda aldım. Şuan yaşım 32 arkadaşlar. Zamanı geldi artık bu süreci birlikte yönetmek lazım. Haliyle mesaj atmanızı bekliyor olacağım.

Belçika Evlilik İlanları

Burada yaşıyorum zaten halim vaktim yerinde. Ciddi erkek arkadaş arıyorum dediğim zaman karşıma çok sayıda insan çıkıyor tamam sorun yok da oturup çay kahve içtiğimiz zaman adamın düşüncesi değişiyor. Yani erkekler sanırım evlilikten çok fazla korkuyor. Saçmalık bu arkadaşlar yanlış mıyım? Önce tamam tanışacağız da konu evliliğe geldiği zaman neden kaçıyorsunuz anlamıyorum. Her neyse umarım ciddi düşünenler yazar bana.

Belçika’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonlar

İnsanların hakkımda ne düşündüğü umurumda değil. Ben buraya eş adayımı bulmaya geldim. Belçika’da yaşayan varsa buyursun mesajını atsın da numaramla dönüş yapayım. Evet öyle işte fazla söze de gerek yok sanıyorum. Aşktan önce arkadaşlık, evlilikten önce dostluk kurmak lazım. Ben böyle düşünüyorum. Herkes düşüncesini paylaşsın ki önümüze bakalım. Biraz heyecanlı biraz hüzünlü biriyim. Çok kırılgan olmasam da narin bir bayan olduğumdan her lafa alınabiliyorum. Neyse bunlar sonraki meseleler arkadaşlar. En kısa zamanda görüşeceğimizi umuyorum. Kendinize çok ama çok iyi bakın olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir