Ankara’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ankaradan evlenmek isteyen bayanlar

Ankara’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve Fikriye benim adım. 32 yaşındayım. Bazıları olgun bayan arıyorum diyor ama ben o kategoride değilim sanırım. Ya çünkü çok güzelim ben hayırdır ya ne olgunu değil mi? Bu konuda yanımda olacak beylerin ne kadar şanslı olduğunu söylememe gerek yok sanıyorum. Gördüğünüz zaman anlayacaksınız ne kadar güzel olduğumu zaten. Kuaförüm var benim bu nedenle 24 saat güzel olmak zorundayım. Aman neyse çok övmeyeyim kendimi asıl meseleye geliyorum izninizle.

Evet arkadaşlar ben erkek arkadaş arıyorum dedim o konuda sorun yok ama mesaj atacak olan beylerden bazı isteklerim var. Birincisi nasıl bir kişiliğe sahipsiniz, ikincisi kriterleriniz neler. Burada birçok bayan kendi kriterini yazmış ama ben değişiklik olsun diye sizin kriterlerinizi soruyorum. Mesaj atarak yanıtlamanızı da rica ediyorum. Onun dışında pek taktığım bir şey yok. İyi insanlarla geçimim hep uzun sürelidir. İlişkilerim de uzun süreli olmuştur. Hayırlısı artık sonra ne olur bilemeyiz. Ayrılmak bana acı verse de bazen gerekiyor maalesef. Tamam tamam hüzünlü konuşmayalım. Sonuç olarak Ankara evlenmek isteyen bayanlar arasındayım biraz heyecanlanalım.

Ankara’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Ben ilgiyi seven bir kadınım. İlgisizlik benim yalnız kalmama neden olur ve soğurum insanlardan. Umarım böyle bir durum yaşamayız arkadaşlar. Gerçekten canım sıkıldığında telefonumu falan kapatıyor işime gücüme veriyorum kendimi. Keşke böyle olmasa ama huyum işte. Karşımdaki insan bana nasıl davranırsa ben de öyle karşılık veriyorum. Ha tabi suçlu bensem oturur susarım dinlerim karşımdakini.

Son bir durum daha var bu çok önemli. Ben bekarım arkadaşlar. Yani özgür bir bayanım haliyle herkese şans vermek isterim ama yaşı çok büyük olanlar yazsa bile pek şansı yok. Ne bileyim 45’in üzerindekilerle anlaşamayacağımı düşünmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir