Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Selam arkadaşlar. Gürsel ben. Evlenmek isteyen erkek doktorlar arasındayım. Şimdi diyeceksiniz doktorun burada ne işi var diye. Kader kısmet işte. Bulamadık birini. 32 yaşındayım. Evlenecek güzel bir bayan arıyorum. Gerçi güzellik geçicidir, önemli olan huydur, davranışlardır, saygı ve sevgidir. Bunun bilincindeyim arkadaşlar. Yaşam tarzım pek hareketli değil. Doktor olduğum için genelde hastalarla ilgileniyorum haliyle. Kendime vakit ayırmak istiyorum işte.

En azından bölümümü değiştirip güzel bir gelecek kurmak amacındayım. Evlenmek isteyen erkek doktorlar genelde böyle bir hayata sahip. Neyse bakalım yine de. Hanımefendiler mesajlarını atsın da okuyup döneyim.

Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar İlanı

Günler o kadar çabuk geçiyor ki anlayamıyorum. İşim gücüm yoğun olabilir ama artık sevgiye muhtaç mıyım neyim bilmiyorum. Dedim ya güzel bir bayan da olabilir, anlayışlı bir bayan da. Yüz güzelliği geçici değil mi zaten yani öyle seçici olmak çok saçma. Ben yıllarımı verdim mesleğime. Bu saatten sonra huzur arıyorum. Çevremdeki evlenmek isteyen doktorlar da böyle düşünüyor görüyoruz, duyuyoruz. Hepsi de mutluluk ve huzur peşinde. Yarısı evlendi zaten benimle şakalaşıyorlar, evde kaldın Gürsel Bey falan diyorlar. Her şakanın altında gerçek vardır, ondan dolayı ilanıma yazacak olan hanımlara numaramı vereceğim ve sohbete başlayacağız.

Evlilik sitesi nereden geldi aklıma onu da söyleyeyim. Bizim bir arkadaş açmış ilan. Birçok kişi de yazmış kendisine. Ya dedim benim neyim eksik acaba hayırdır diye sordum kendime. Şimdi aranızdayım işte. Kuralcı bir yapım yok, her konuda ılımlıyım. Tamam stresli bir işim var ama hastane kapısından çıkar çıkmaz sosyal hayatıma geri dönebiliyorum işte. Çok konuşmayı sevmem ama sevdiğim kadınla sabaha kadar sohbet edebilirim unutmayın. Görüşmek üzere o zaman. Beklemeye devam ediyorum.

5 Comments on “Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir