Ardahan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ardahan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gül ben arkadaşlar. Ardahan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar arıyorum diyenler buradaysa ben de buradayım artık. Mesajlarınıza cep telefonumla yanıt vermek istiyorum. Başka türlü olmaz çünkü tanışamayız. Yani chat sitesi gibi kullanmak istemem burayı. Doğrudan telefonda ve gerekirse görüntülü olarak sohbet etmekte yarar var. Neyse bunu bilin de yorumların dışında mesajlara anında dönüş yapacağımı unutmayın lütfen. Evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğumu da unutmayın ama olur mu?

Arkadaşlar ben 28 yaşındayım. Bizim kızlar sürekli evlenme yaşın geldi falan diyor. Yarısı evlendi hayatına bakıyor ve çok mutlular. Ama ben bir türlü güvenemiyorum ki. Dürüstlük o kadar önemli ki bende yani haberiniz olsun öyle kolay ısınamıyorum insanlara. Romantik erkekler mesela ilk tercihim olmuştur hep. Onun dışında nasıl desem ilgi alaka gösteren, yalnız bırakmayan, saygısını yitirmeyen erkekler de tercihimdir.

Arkadaş olarak başlarız belki daha güzel bir sürece giriş yaparız bunu kimse bilemez. Neyse bunları unutmadan mesajlarınızı gönderin rica ediyorum. Ardahan evlenmek isteyen bayanlar arasında olarak heyecan bastı ay.

Ardahan’dan Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Şimdi benim bazı huylarım var. Örneğin yalnız bırakılmaya gelemiyorum. Hemen sıkılıp daralıyorum. Onu da geçtim bir daha dünyaya gelsem yine adım Gül olurdu çünkü gülmeyi çok severim. Erkek arkadaşımın canı sıkkın olsa bile onu güldürmeyi başarırım. Benim yanımda insana bahar gelir ya açık ve net böyle işte. Her zaman doğal güzelliği savunsam da kendime aşırı bakarım. Çünkü güzel olmak benim kanımda var.

O zaman tanışmak isteyenlerin mesajlarını bekliyorum. Tabi ki yorum da yazabilirsiniz ama dediğim gibi yorumlardan numaramı vermem, okurum belki dönerim ama mesajlara yanıtım gecikmez. Zaten bildirim gelecek mesaj attığınız zaman. Ay heyecan bastı gerçekten beni çok bekletmeyin lütfen ya. Gündüzüm gecem bir değişik işte. Beklemekten yorulacağım biliyorum ama olsun.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir