Artvin’den Evlenmek İsteyen Bayanlar

Artvinden Evlenmek İsteyen Bayanlar

Merhaba Artvin’den evlenmek isteyen bayanlar arayan beyler. Haydi yine iyisiniz benim gibi güzel bir bayanla tanışacaksınız. Ay kendimi biraz yalnız hissediyorum şu sıralar. Baktım olmuyor ilanımı açayım dedim nasıl iyi mi yaptım sizce? Beyler sizden bazı beklentilerim olacak bunu bilesiniz. Mesela işiniz gücünüz var mı bakalım? Benim var, çalışmayan erkeklerden hoşlanmam.

Çünkü ciddi erkek arkadaş arıyorum ben. Yaşım 29. Son zamanlarda kendimle ilgili yeni kararlar da aldım. Bakalım kısmetse uygulayacağız. Dilerim herkes mutlu olur, ben olamadım ama herkes umarım ki olur ne diyeyim ki. Aman çok uzatmayayım şimdi geçelim asıl konuya.

Mesaj atacak olanlara cep telefonumu vereceğim haberiniz olsun. Oradan devam edeceğiz sohbete. Bakalım kimler ciddi, kimler başlangıç yapmak istiyor. Vallahi yalan konuşmayan herkesle ben anlaşırım. Mesela adam gelmiş diyor ki yalnızım arkadaş arıyorum, bir bakıyorum ki kızlarla gezip tozuyor. Böyle küçük şeyleri takmam ama yalan konuşan erkeklerle de arkadaşlık kurmam. Artvin evlenmek isteyen bayanlar ciddidir benim gibi sakın unutmayın.

Artvin’den Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Dostça, güzelce, anlayışlı ve dürüstçe bir arkadaşlığı benimsedim bu yaşıma kadar. Bundan sonra da böyle devam eder gider. Evlilik de düşünebilirim belli olmaz. Haliyle tamamen sizin yaklaşımınıza bağlıdır bu. Neyse isteklerim bitmez benim ay güldüm kusura bakmayın. Yok be korkmayın isteklerim şunlar; dürüstlük, kibarlık, saygı ve sevgi. Çok mu bunlar bir düşünün de öyle mesaj atın bana.

Mesaj atan beylere sürprizim var. Sürpriz derken numaramı vereceğim tabi daha ne olsun. O zaman nasıl bir bayan olduğumu görürsünüz, bakınca anlarsınız yani. Gerçekten güzel arkadaşlıklar kurmak için buradayım bekliyorum heyecanlı bir şekilde. En kısa zamanda görüşeceğimizi umuyorum ve şimdi gidiyorum, yine geleceğim söz.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun