Aydından evlenmek isteyen bayanlar

Aydın’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aydın’dan evlenmek isteyen bayanlar burada mı benim gibi? Ah insanlar ah beni ne kadar üzdüler ki yalnız kaldım böyle. Geldim ilan açmaya ne yapmam gerekiyor ki başka? Mutsuzum şu sıralar. Biraz derdimi dökmek istedim. Fatma benim adım. 31 yaşındayım. Yok arkadaş ben evlenmek falan istemiyorum diyordum ama artık ciddi erkek arkadaş arıyorum kendime.

Ne bu ya kiminle ciddi düşündük olmadı, işine gücüne gitti herkes biz kaldık böyle ortada. Ortada kaldım derken yalnız bir başıma işte. Yok mu mutlu edecek, yok mu ilgi gösterecek bir erkek acaba? Vardır ama burada mı bilemeyiz. Mesajlar gelsin anlayabiliriz ancak.

Bizim kızlarla geçen sohbet ediyoruz orada anladım ne kadar yalnız kaldığımı. Diyorlar ki hepimizin sevgilisi var sen bu güzellikle neden yalnızsın? Arkadaşım ne bileyim kısmetim kapalı belki. Eve geldim düşündüm ve dedim ki evet ben gerçekten de yalnızmışım. Olmuyor böyle canımı çok sıkıyorlar. Duramadım daha fazla ilan açtım umarım mesajlar gelir de hepsine gösteririm nasıl merak edilen biri olduğumu.

Aydın’dan Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar İlanı

Merak ediyorsunuz yüzümü falan. Görüntülü sohbet edeceğiz hiç merak etmeyin. Ben de zaten görmek isterim arkadaş olacağım kişiyi. Sonra teklif gelir değerlendiririm. Belki ben aşık oldum ve teklif ettim nereden bileceksiniz ki. Sıkılıyorum arkadaşlar gerçekten çok sıkılıyorum beni mutlu edemiyorlar sanırım. Birisi ilgisiz kalır, diğeri gece gündüz kıskanır. Bir durun arkadaşım ya bir durun. Aydın evlenmek isteyen bayanlar benim gibi sabırlı mı acaba merak ediyorum neyse.

Of ben gidiyorum yine moralim bozuldu. Arkadaşlar mesajlarınızı atın döneyim numaramla. Sonra sohbet muhabbet alır başını gider. Her şeyin güzel olacağı, aşkın mutlu bir şekilde yaşanacağı günler diliyorum herkese. Ben buralardayım merak etmeyin mesajlarınızı bekliyor olacağım. Sabırsız değilim ne de olsa.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir