Eskişehir’den Evlenmek İsteyen Bayanlar

Eskişehirden Evlenmek İsteyen Bayanlar

Eskişehir’den evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve Seval ismim. İyi günler olsun herkese. Aslında arkadaş arayan bayanlar arasındayım malum şu sıralar yalnızlık sorunu da yaşıyorum. Yaşım 29. Artık kendime olgun bayan bile diyebiliyorum. Çünkü yeteri kadar olgunlaştığımı düşünüyorum. Bakalım ama kısmet bu işler. Bazıları iyi davranır gönlümü kazanır, bazıları kibar olmaz anında unutulur. Siz hangisinden olmak istiyorsunuz merak ediyorum doğrusu. Bunu da ancak atacağınız mesajlardan anlayabilirim. Emin olun okuyacağım tek tek ve herkese telefonumu da vereceğim. Asıl süreç ondan sonra başlıyor ya zaten.

Arkadaşlar ben yalnızlıktan yeteri kadar çektim artık çekmek istemiyorum. Böyle ne bileyim beni anlayan, düşünen, seven, değer veren birine ihtiyacım var. İlan açmamın nedeni de bu zaten. Olası kırgınlıkları telafi edebilirim, hemen küsmem, çok kıskanmam ben. İşte bunlar en önemli özelliklerimdir. Sizin var mı özelliğiniz? Haydi yazın da kiminle sohbet edeceğimi bileyim ben de. Eskişehir evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet bence bu kadar güzel olmamıştı.

Eskişehir’den Evlenmek İsteyen Bayanlar Numarası

Her erkek arkadaş arıyorum diyen bayanın emin olun vardır bir sıkıntısı. Kimi yalnız kalmıştır, kimi sevgilisinden ayrılmıştır, kimisi de evlilik kararı almıştır. Ben aklıma estiği gibi yaşayan biri değilim ama evlilik konusu nedense ağır basmaya başladı. Ama yok heyecanlı da olsam önce tanışmak isterim. Önüne gelenle evlilik düşünsek işimiz yaş yani ay güldüm burada.

Ben genel anlamda süreci yönetmek amacında değilim. Erkek ve bayan birlikte eşit olarak arkadaşlığını yürütmelidir. Ben böyle düşünüyorum. Herkesin düşüncesi elbette kendine ama biraz karşı tarafı düşünmek lazım. Eee benim gibi güzel olunca aşık olanlar her geçen gün artıyor. Neyse fazla söze gerek yok. Ben mesajlara göre hareket etmem kim yazarsa onunla arkadaş olur bakarım duruma işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir