Balıkesir’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Balıkesirde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar herkese selamlar. Mehtap benim adım. 28 yaşındayım. Kendime arkadaş arıyorum aslında. Bu nedenle genel olarak kriterlerimi paylaşmak istedim sizlerle buradan. Belki günden güne yalnızlığım artıyor ama ben biliyorum ki mesaj atacak kişiler her zaman olacaktır. Yalnız olmam sorun değil aslında fakat şöyle sohbet edeceğim, derdimi paylaşabileceğim, canım sıkıldığında hemen arayabileceğim bir arkadaşım olsa fena mı olur söyler misiniz? Ama Balıkesir’de evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız yine konuşabiliriz.

Günün her saatinde telefon yanımda. Çalışan bir bayanım. Elbette taliplerim oldu falan ama bir çoğunu reddettim. Sebebi belli. Mutlu olamadım, anlaşamadım. Pek çok sebep var aslında. Öte yandan son 1 senedir kendime söz verdim kimseyle konuşmayacağım diye ama duramıyor insan. İlla ki birileri olacak yani hayatınızda.

Balıkesir’de Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonları

Ben bu konularla ilgili fikirlerimi çevremdekilerle paylaşırken bazıları dalga geçti. Kimisi garip karşıladı. Hayır anlatamıyorum ben sanırım. İyi bir arkadaş arıyorum, belki evlilik düşüneceğim. Bunu kimse bilemez ki değil mi? O zaman şimdi kriterlerime geçeyim ne dersiniz? Arkadaşlar ilk kriterim güven duygusu olacak. Ben güvenmediğim biriyle arkadaş olamam. İkincisi konuşması kibar olacak. Şive falan bu tür durumlara takılmam ama kibar davranan ve konuşan erkeklerden hoşlanırım her zaman.

Yaşım gereği evlenmek gibi bir niyetim olabilir bu konuda anlayış bekliyorum. Ama uzun süreli bir arkadaşlık bizi bekliyor olacak. Çünkü evlilik denen olay öyle kısa sürede karar alınacak bir durum değil. Anlaşırız, paylaşırız sonra karar alırız. Ben şahsen böyleyim işte. Bazen arkadaş bazen yoldaş olacak birine ihtiyaç duyuyorum.

Gitmeden bir şey daha ekleyeyim. Arkadaşlar mesaj atanlara numaramı veririm hiç sorun değil. Telefon dışında sohbet etmek mantıksız gibi başlangıçta. Kibar, saygılı ve dürüst beyefendilerin mesajlarını bekliyorum o halde. Ciddi olanlar buyursunlar. Sonuç olarak Balıkesir’de evlenmek isteyen bayanlar benim gibi düşünüyor.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun