Bayburt’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bayburt’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bayburt’ta evlenmek isteyen bayanlar arasındayım hey Aleyna ben iyi günler. 30 yaşındayım, bekarım ve ciddierkek arkadaş arıyorum. Bu kez bulacağımı da düşünüyorum. Daha önce hiç arkadaşlık ilanı açmadım haliyle biraz heyecan var kusuruma bakmayın lütfen. Neyse ben kimim ve ne istiyorum bunlardan bahsedelim azıcık.

Arkadaşlar kıskanç bir bayan değilim, erkek arkadaşımı çok sıkmam yani. Onun dışında anlayışlı, bakımlı ve son derece estetik biriyim. Ah şu hayat ah yüzüm elbette yaşlanacak ama bu kadar güzelken de yalnız kalmaz bir insan ama ya değil mi? Beni üzen bu işte. Bakalım ama buradan bayan arkadaş arıyorum diyenler yazacaktır eminim. Bayburt evlenmek isteyen bayanlar çok güzeldir bilir misiniz ayrıca?

Numaramı yeni değiştirdim. Nereden buluyorlarsa yazıyorlar sürekli anlamadım ve dayanamadım. Artık yeni numaramı buradan mesaj atacak olanlara vereceğim. Evlilik düşünür müsün diye soracaksınız biliyorum, buradan sormayın be utanıyorum mesaj atın oradan yanıtlayayım. Utanmak derken şaka yaptım ama herkes herkesin özelini rahatça okumasın. Adı üzerinde özel yani. Neyse biraz değişik hobilerim var şimdi onlardan bahsedeyim.

Bayburt’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanları

Gezmeye bayılıyorum arkadaşlar. Böyle alıp başımı gidiyorum bazen. Kumsalda sabaha kadar oturmayı, müzik dinlemeyi ve kitap okumayı severim. Denize bırakmak gibi bir huyum da var kendimi. Yüzme sporuyla bir süre ilgilendim ama denizin sonsuzluğunu içime çekmeye bayılıyorum ah ah.

Benimle arkadaş olacak kişi hep mutlu olur açık konuşayım. Gezmek tozmak ne bileyim iyidir ya. Bu yaşıma kadar gezmediğim şehir bana küstü. Belki birkaç yer kalmıştır oraları da erkek arkadaşıma sakladım. Şarkıda diyor ya seni kendime sakladım diye. Eee böyle işte benim durumlar. Sizde ne var ne yok dökülün bakalım, sohbete başlayalım artık.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir