Burdurda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Burdur’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Burdur’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım selamlar herkese. Esra benim adım. Herkes iyidir umarım. Evlenecek erkek buradan ayrılmam o kadar inat ettim harbiden de. 28 yaşındayım. Tabi bu zamana kadar evlilik teklifi de aldım ama hiçbirine evet demedim, diyemedim. Vardır sebebi bunları telefonda konuşuruz. Mesaj atacak olanlara bir sürprizim var. Telefon numaramı vereceğimi söylemek isterim. Olmaz ki başka türlü tanışamayız. Ama mesaj atarken bazı şeylerden bahsetmeniz gerekiyor.

Nedir bahsedeceğiniz şeyler şimdi onları söyleyeyim. Canlar birincisi kendinizi yeteri kadar tanıtmanız gerekiyor. Yaşınız, tarzınız, prensipleriniz falan işte. Bunu da ben söylemeyeyim yani. İlanın devamında bende bahsedeceğim merak etmeyin. Hangi tip erkeklerden hoşlandığımı yazacağım ama mesajları herkesten bekliyorum açık konuşmak gerekirse. Eleme yapmak değil amacım ama sohbet etmeyi seviyorum işte. Burdur evlenmek isteyen bayanlar için bekletmeyin beni önce tanışalım.

Burdur’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Evet siz mesaj atmaya başlarken ben de kendimi tanıtayım. Ben romantik erkeklerden hoşlanıyorum. Onun dışında kendini bilen, sevgilisini koruyan, yalnız bırakmayan erkeklere vakit ayırırım. Sohbete bayılırım ya böyle konu konuyu açsın da sabaha kadar konuşalım isterim. Her neyse bunları zaman gösterecek nasıl olsa.

Günün her saatinde telefon yanımda o konuda sorun yok. Ama çalıştığım için bazen geç dönebilirim mesajlarınıza. Herkesten ricamdır lütfen doğru bilgilerle dönüş yapın. Mesela adam evli ama kalkmış bekarım falan diyor. Geçen sene yaşadım böyle bir durum. Öğrenir öğrenmez engelledim yani böyle şeyler hiç hoş değil.

Sevmek de hoş sevilmek de. Ben yaşım itibariyle biraz ciddiyet arıyorum açıkçası. Ciddiyet derken ağır başlı olmak iyidir her daim. Ben de öyleyim. Biraz stresli yapım var o da çalıştığım işten dolayı. Ama olsun sevdiğime değer veririm her zaman, ihmal etmem.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir