Batmanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Batman’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Batman’da evlenmek isteyen bayanlar içindeyim ve İsmim Fulya, tamamen ciddi erkek arkadaş arıyorum. Buradan ilan açıyorlar ve okuyorum ben de bayanlar ne güzel anlatıyor kendini. Ben de dayanamadım ve yalnızım. Yaşım 27. Yahu yalnızlık da bir yere kadar ama ya. Gerçek bir arkadaş arıyorum kendime. Nasıl gerçek peki?

Beni anlayacak, umursayacak, yalnız bırakmayacak bir kişi olsun istiyorum. Herkesin kriteri vardır elbet ama benimkiler sanırım biraz farklı arkadaşlar. Şimdi onlarla ilgili bilgi vereyim de mesaj atarken nelere dikkat edeceğinizi okuyun lütfen. Batman evlenmek isteyen bayanlar ilanı açmamın nedenleri de hemen aşağıda.

Evet arkadaşlar ilanıma şu şekilde başlamak istiyorum. Ben huysuz bir bayan değilim. İnsanlarla kolay anlaşabiliyorum. Herkese şans vermek gibi bir huyum da var. Bu en doğal hakkınız tabi. Yani kendinizi ifade etmek, tanıtmak ve arkadaşlık teklif etmek falan. Mesajlarınızda mutlaka kendinizi tanıtın ki ben de ona göre numaramı vereyim ve sohbete başlayalım.

Batman’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Eminim ki erkek arkadaş arayan bayanlar bu süreçte ne kadar sadık olduğunu gösteriyor. Ben de sadık bir kadınım. Yaşım ilerliyor ve belki evlilik düşünebilirim. Ama kiminle, bu soru her şeyden önemli benim için. Genelde romantik erkeklerden hoşlansam da nasıl desem böyle adam gibi adam, ağır, arkadaşını koruyan erkekler her zaman ilk tercihimdir. Sohbetim de iyidir, sabaha kadar telefonu kapatmazsınız emin olun yani.

Bunlardan bahsetmek en baştan önemlidir. Neyse ki insanların bakış açısı değişebiliyor. Mesela benimle sohbet ettikten sonra aşka inanmayanlar birden yanlış düşündüklerini aktarıyor. Ne mutlu bana ya yeni arkadaşlar edinince seviniyorum haliyle. İşte bu yüzden mesajlarınızı atarken açık konuşun ki kiminle sohbet etmem gerektiğine karar verebileyim. Gidiyorum ben şimdilik ama mesajlarınızı beklediğimi unutmamanızı rica ediyorum.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir