Bilecik’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bilecik’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar ben geldim arkadaşlar Elçin adım. 28 yaşındayım ve evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Ama Bilecik’te evlenmek isteyen bayanlar arasında olarak bu zamana kadar çok bekledim açıkçası. Haliyle artık vakit tamam diye düşünüyorum ne dersiniz? Ama öyle kolay değil tabi ki. Tanışmak, anlaşmak falan derken birkaç sene geçer diye düşünüyorum.

Belki de 6 aylık bir süreçte her şey normal haline döner bilemezsiniz. Neyse ben lafı uzatmadan kriterlerime geçeyim olmazsa. Ondan sonra mesajlarınızı okurum ve numaramı da veririm. Biliyorum ki Bilecik’te evlenmek isteyen bayanlar konusunda çok meraklısınız. Eee buyurun o zaman.

Her bayanın bir yaş kriteri var arkadaşlar. Benim evleneceğim erkek en çok 38 yaşında falan olmalı yani bu kesin ve net. Kırmızı çizgimdir bilginiz olsun. Haliyle yaşınızı da mesajlarda paylaşırsanız ben çok memnun olacağım. İşi gücü de olacak mutlaka. Ben çalışan bir bayanım mesela. Bu nedenle öyle hızlıca evlilik düşüneceksek sakin olmak lazım, detayları ele almak lazım ve en önemlisi de birbirimizi düşünmek lazım.

Bilecik’te Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Evet çok da kriterim yokmuş değil mi? Ama telefonda sohbet etmeye başladığımızda daha detaylı konuşuruz elbette. Herkesin huyu farklıdır. Evliliğe bakış açısı farklıdır ne bileyim ben çok insanla tanıştım. Hemen anlaştıklarım da oldu, hiç anlaşamadıklarım da. Kimisi geldi geçti bir rüzgar gibi, kimisi kalıcı oldu ama en sonunda yalnız bıraktı. Umarım buradan tanışacağım erkekler de böyle olmaz.

Susma vakti gelmiştir. Söz sırası sizde arkadaşlar. Haydi bakalım mesajları büyük bir heyecanla beklediğimi de lütfen unutmayınız. Öyle çok süslü mesajlar beklemiyorum kimseden. Sadece benim yanımda olduğunuzu hissettirin yeterli numaramı verdiğimde daha güzel anlaşacağımızı umuyorum. Hoşça kalın diyorum. Ha unutmayın şu da var; gerçekten ciddi anlamda evlilik düşünenler yazsın olur mu? Arkadaşlık kurmak ayrıdır, evlilik düşünmek ayrıdır yani.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir