Çanakkale’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çanakkale’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Nazlı benim ismim. Evet adım gibi nazlıyım aslında. Bayan arkadaş arıyorum diyenler buradaysa buyursunlar mesajlar gelsin artık. Aslında Çanakkale’de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Ben farklı yerden hiç ilan açmamıştım burası ilk oldu. İlkler önemlidir bilirsiniz. Yaşım 29 Evlilik için ideal bir kadın olsam da şuan düşünmüyorum maalesef.

Farklı nedenlerim var. Birincisi güvenemiyorum insanlara. İkincisi kime değer versem bırakıp gitti zamanında. Eğer böyle olacaksanız hiç sohbet etmeyelim. Tabi zorla güzellik olmaz orası ayrı mesele ama yine de bu işlerin kader kısmet olduğuna adım gibi eminim.

Gerçekten yalnız kaldım ben 1-2 senedir böyleyim. İşten eve, evden işe gidip geliyorum. Hafta sonları bizim kuzenlerle sinema, kafe derken gün bitiyor. Hepsinin de sevgilisi var mübarek ya bir benim yok. Sonuç olarak arkadaş ilan sitesi bulduğum için mutluyum. Bakalım mesaj atanlara numaramı verince neler konuşacağız ay heyecanlandım birden.

Çanakkale’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Benim duygularım anlık değişebiliyor. Mesela kafam bozukken birden mutlu oluyorum. Mutluyken gözlerim dolabiliyor. Tam anlayamadım bu durumu. Sanırım yalnızlıktan. Kafamı bozanlarla geçim sağlayamıyorum. Moralim bozuk olduğunda çok geçimsizim işte. Umarım kadınların dilinden anlayanlar mesaj atar. Erkek arkadaş arıyorum derken bunlara katlanacak birileri olsa daha iyi olacaktır. Neyse Çanakkale’de evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için bunları unutmamanızı rica ederim.

Ama o kadar da sevimsiz değilim. Bir bakan dönüp bir daha bakmak istiyor. Eee güzellik başa bela ya canlar. Ciddi erkek arkadaş arıyorum bilginiz olsun. Bu zamana kadar tüm arkadaşlıklarım da uzun süreli olmuştur aslında. Ama evlenecek birilerine denk gelmedik işte neylersin. Hayırlısı böyleymiş ve kısmetim buradaymış demek ki. O zaman ben ufaktan gidiyorum. Mesaj gelince sanırım bildirim düşecek ben de hemen girip okuyacağım merak etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir