Denizlide Evlenmek İsteyen Bayanlar

Denizli’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Denizli’de evlenmek isteyen bayanlar arayanlar burada mı? En içten duygularımla selamlar diyorum herkese. Semra benim adım. Umarım herkes iyidir. Ben açık konuşmak istiyorum biraz heyecan var nasıl desem ki yani şimdi mesaj atacaksınız ben de döneceğim falan. Dönüş sırasında zaten telefon numaramı sizlerle paylaşacağım için sorun olmayacak. Onun dışında biraz kendimden bahsetmem gerekiyor sanırım. Yaşım 26 arkadaşlar.

Hemen evlenmek isteyen bayanlar gelebilir aklınıza ama ben erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım önce bunu bilin. Canlarım benim erkek arkadaşa ciddi anlamda ihtiyacım var. Sadece yalnızlıktan değil, mutlu olmak için de değil, paylaşmak için tamam mı? Mutluluğu paylaşmak için tabi ki. Yok vazgeçtim Denizli evlenmek isteyen bayanlar arayanlar varsa yazsın ya bekletmesin çok.

Buradan ilanı okuyacak olanların gerçekten ama gerçekten şanslı olduğunu da söylemek istiyorum. Neden mi şanslısınız çünkü karşınızda güzel bir bayan var. O kadar güzel ki baktığınız zaman aşık olmamak için kendinizi sanırım tutacaksınız. Bu böyle yani abartmıyorum, kendimi de beğenen biri değilim ama çevremdekiler öyle söylüyor. Gördüğünüz zaman bakalım siz neler diyeceksiniz.

Denizli’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar İlanı

Her güzel bayanda olduğu gibi bende de bazı kriterler var tabi ki neden olmasın ya önüne gelenle arkadaş olamam ama şöyle; numaramı veririm sadece mesaj atanlara. Herkese de vakit ayırırım o konuda sorunumuz yok. Daha sonra bakarız duruma göre ilerleriz. Aslında ben bakarım durum. Kibar mısınız, sevecen misiniz, saygılı mısınız falan işte. Ha en baştan kendini belli etmeyip sonradan tarzını ortaya çıkaranlardan hoşlanmam bilesiniz.

Nasıl yani diye soracak olursanız başıma geldi yani kısaca bahsedeyim; adam önce çok kibar, efendi görünüyor. Teklifini kabul ediyorum 3 ay sonra nasıl bir kıskançlık krizine girdiğini görüyorum ve kendime kızıyorum. Bu kez hızlı gitmeyeceğim sadece arkadaşça başlayacağım yani.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir