Bosna Hersekte Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bosna Hersek’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar merhabalar. Bosna Hersek’te evlenmek isteyen bayanlar ile hiç konuştunuz mu? Şimdi konuşuyorsunuz bilginiz olsun. Nasılsınız öncelikle heyecan var mı? Bende çok var. Yaşım 27. Evlilik kararı aldım sanki biraz erken gibi. Burada hem okuyorum hem de çalışıyorum. Güzel bir yaşantım var gerçekten. Lakin can sıkıntısı başladığı zaman artık tutamıyor kimse beni. Nedendir bilmiyorum sanırım duygusala bağlamaya başladım. Evet bu süreçte gerçekten yanımda olacak, evlilik düşünecek, beni hiç kırmayacak bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Dediğim gibi kararım kesin arkadaşlar.

Bosna Hersek’te evlenmek isteyen bayanlar ile ilgili çok ilan göremedim. Sanırım ben bir ilki gerçekleştiriyorum. Olsun heyecanlı başlarız, güzelce sohbetimizi ederiz. Birbirimizi hep severiz. Her zaman cana yakın biri olmuşumdur. Bu nedenle sevilen ve saygı gösterilen biri olarak kalmışımdır. Ama yoruldum artık. Evimin hanımı olmak istiyorum.

Bosna Hersek’te Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Burada hiç güzelliğimden bahsetmeyeceğim. Gördüğünüzde kısa süreli bir şok geçireceğiniz kesin. Aman hemen aşık olmayın da arkadaşlar. Güzel bir başlangıç yapalım istiyorum ben. Onun dışında her daim yanınızdayım sohbet etmek isteyen yazsın. Sohbetimiz bir şekilde evliliğe gelecek zaten. İşte o zaman karar vereceğiz. Burada oturanlarla doğrudan kahvemi çayımı da içebilirim sorun değil. Ne kadar çok zaman geçirsek o kadar iyi olacaktır.

Şimdi arkadaşlar bir konuda destek istiyorum. Ben gerçek aşkı arıyorum tamam mı? Bu nedenle herkes konuşmalarına dikkat etmelidir. Kibar erkekler ilk tercihimdir. Saygı gösteren ve her zaman yanımda olan beylerden de vazgeçemem. Ama çok kişiyle konuşur tek kişiyle evlenirim bu olması gereken şey zaten. Haydi ben gidiyorum o zaman. Mesajları tek tek okuyup dönüş sağlayacağım güzel bir şekilde. Numaramı da vereceğim merak etmesin kimse.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir