Bingölde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bingöl’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bingöl’de evlenmek isteyen bayanlar arasından Feraye ben 26 yaşındayım ve ciddi erkek arkadaş arıyorum. İlk kez bir ilan sitesinde kendimle ilgili bilgi aktaracağım. Aslında amacım ciddi bir arkadaşlık kurmak. Bu süreçte yanımda olacak, sohbet edecek ve ciddi düşünecek birilerine ihtiyacım var. Elbette yüzlerce mesaj gelecektir ama ben sadece 1 kişiye şans tanıyacağım. Güzelce sohbetimizi ederken düşüncelerimiz ve duygularımız ön plana çıkacak sanırım. Yani kim ne istiyor, ne bekliyor ya da nasıl bir süreç bizi bekliyor gibi. Umarım aradığımı buradan bulurum ya ne bileyim.

Benim çevremdeki kızların hepsinin arkadaşı var. Bir ben kaldım böyle. Sorun yok bizim de arkadaşlarımız oldu lakin kalıcı bir dostluk ne bileyim karşılaşmadım işte. Buradan baktım da diğer ilanlara hep yorumlar yapılmış sanırım özel mesajlar da atılmıştır ve herkes şimdi arkadaşıyla sohbet halindedir. Eee artık sıra bana geldi değil mi? Neyim eksik ki benim, güzellik desen var, bakım desen o daha çok var. Kaldı sadece iyi bir erkek arkadaş yanımda. Bingöl’de evlenmek isteyen bayanlar en azından benim gibi düşünüyor unutmayın.

Bingöl’de Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanları

Bazen oturup düşünüyorum acaba diyorum bu günler geçecek mi ama sonra diyorum ki tabi ki geçecek hem de iyi bir arkadaşla beraber. Ben yalnızlıktan sıkıldığım kadar hiçbir şeyden bıkmadım ve usanmadım. Bu yüzden saygılı, görgülü, anlayışlı birine ihtiyaç duyuyorum artık. Düşünsenize canınız kahve içmek istedi ve yanınızda hiç kimse yok. Ne kadar kötü bir durum değil mi?

Erkek arkadaş arıyorum derken tabi ki bir süre konuşacağız. Tam tanımadan ben yola çıkmam hiç kimseyle. Herkes için böyledir. Yani zamanım çok olabilir ama takılmaca yaşamak da beni üzer. Takılmacaların sonu hep ayrılıktır gördüm yani. Ama ben gayet ciddi düşündüğüm için bakalım ya mesajlarınızı atın da numaramı vereyim konuşalım.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir