Bitlis’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bitliste Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bitlis’te evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Papatya ben nasılsınız arkadaşlar herkes iyi mi? Ay ilk kez bir arkadaşlık sitesinde ilan açıyorum biraz heyecan var kusuruma bakmayın lütfen. Net bir bayanım. Düşüncelerimi doğrudan dile getiririm. Kıvırmam yani. Ama karşımdaki insanın düşünceleri çok daha önemlidir bilginiz olsun. Genelde yapı olarak sinirli görünürüm ama tanıştıktan sonra ne kadar anlayışlı biri olduğumu fark edersiniz zaten. Bitlis evlenmek isteyen bayanlar için mesaj atmanız yeterli.

Yaşım 26. Gerçek bir arkadaşlık arayışındayım. Zaman geçirmek için kimseyle konuşmam. Arkadaşlarımı üzmem, erkeklerin düşüncelerine saygı duyarım. Mesela tanıştık ve anlaştık diyelim. Bir süre sonra durum ciddiye gider falan ben her zaman anlarım yani bunu demek istedim. Zaten yaş itibariyle evliliğe doğru ilerlediğimi biliyorum. Asıl önemli olan durum, doğru insanla karşılaşmak. Gerisi çok daha güzel olacaktır.

Bitlis’te Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Çalışan bir bayanım. Kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum çok şükür. Lakin yalnızlık biraz canımı sıkmaya başladı gerçekten. Ne bileyim ya sinemaya gidiyorum tekim, kahve içiyorum tekim. Bizim kızlar yalnız bırakmasa da bir erkek arkadaşım olsa daha güzel olacak diye düşünüyorum. Tabi ki kriterlerim var. Haydi biraz onları anlatayım size.

Benim bir erkekten ilk beklentim, sadık olmasıdır. Asla güvensizlik yapmayacak, çok aşırı kıskanmayacak ve beni kollayacak. Bu özelliklere sahip olan erkeklerle her zaman anlaşabilirim. Çok örnek de verebilirim ama geçmişi sildim ben. Artık geleceğe bakıyorum. Siz de öyle yapın. Tavsiyeme kulak verin.

Buradan mesaj atacak olanlar biraz şanslı ama söyleyeyim onu da. Ben herkese dönüş yaparım. İnsanları kıramam, vakit ayırırım ama olmazsa da olmaz derim. Net olmak güzel bir şey. Siz de öyle olun bana karşı ki anlaşabilelim. O zaman bana müsaade. Gelsin mesajlar da bakalım kimler ne bekliyor benden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir