Gaziantep’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gaziantepte Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gaziantep’te evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ben selamlar Gülten ben. İyi günler, iyi akşamlar dilerim. 30 yaşındayım. Evlenecek birini arıyorum onun için buradayım. Gerçi daha önce çok oldu arkadaşlıklarım ama bir şekilde sona erdi. Biri beni sevmedi, ötekisi çok kıskandı falan fistan işte. Bunları anlatmaya hiç ama hiç gerek yok. Ondan sonra nasıl desem şimdi ben beyaz bir sayfa açtım hayatımda. Umuyorum ki arkadaş olacağım kişiyle iyi geçinir yolumuza bakarız. Açık konuşayım mı? Mutluluk zor değil, bunu bizler zorlaştırıyoruz. Gaziantep evlenmek isteyen bayanlar aslında evlilik sitelerinden ilan açıyor ve doğru kişiyi arıyor desem yeridir.

Erkek arkadaş arayan bayanlar konusunda düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum lütfen mesaj yazar mısınız? Ha olur ya sadece yorum yazabilirsiniz ama bu şekilde telefonumu veremem bilginiz olsun. Onun dışında anlatmak istediğim çok şey var ama buradan yazsam sabah olur ya en iyisi telefonda devam etmek. Eee haydi o zaman bekletmeyin beni ya hiç sevmem beklemeyi bilesiniz.

Gaziantep’te Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonları

Ay aman ya bu konulara girmek istemiyorum. Kriterlerimi yazayım onları okuyun lütfen. Bir erkek sevgilisini veya kız arkadaşını hep kollayacak arkadaş. Yalnız bırakmayacak bakın burası çok önemli. Hiçbir zaman yalnız bırakmayacak. Gerçek anlamda arkadaşı, dostu, yoldaşı olacak. Gerçekten benim için en önemli şey bu kısım bilginiz olsun. Ben artık yalnız kalmak istemiyorum tamam mı?

İkinci ve belki de en önemli kriterim de şudur; oyun oynamayacak. Nasıl peki? Keyfine göre hareket etmek, kız arkadaşını takmamak ve onunla sadece vakit geçirmek. Böyle adamlar varsa hiç mesaj atıp da vaktimi almasın benim. Çünkü telefonumu verince görüntülü arama bile yapabilirim. Görmem lazım, tanımam lazım ve gözlerinin içine bakmam lazım bir insanın.

Buraya kadar anlaşıldıysa buyursunlar efendim mesajlar gelsin de okuyalım heyecanlanalım. Sonrası güzel bir gelecek olacaktır eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir