Boluda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bolu’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bolu’da evlenmek isteyen bayanlar içinde en güzeliyim be. İyi günler arkadaşlar Mutlu benim adım keşke adım gibi olsaydım. Umuyorum buradan açacağım ilan sayesinde güzel günler görmeye başlarız. Erkek arkadaş arıyorum ben asıl amacım bu. Yaşım 34. Biraz yaşlandık mı nedir ya çevremdeki kızlar hep dalga geçiyor aman çok da umursamıyorum ama olsun insan takıyor işte. Haliyle ilan açayım dedim belki beni anlayacak birileri çıkar da mesaj atar diye.

Mesaj atanlara zaten telefon numaramı vereceğim için güzel bir başlangıç yapabiliriz diye düşünüyorum. Keşke her şey düşünmekle olsa tabi orası ayrı mesele. Diliyorum bu kez yanılmam. Şimdi arkadaş olma kriterlerimi yazacağım. Hep istemişimdir dürüst bir erkek arkadaşım olsun. Belki olacak bu defa şanslı olacağım diye düşünürken geçen yıl bir arkadaşım beni öyle yalnız bıraktı ki duysanız hayret edersiniz.

Canı sağ olsun ben yoluma bakıyorum. Üstelik evlenme teklifi bile etmişti. Nerede şimdi kendisi göremiyorum, umurumda bile değil aslında. Bolu evlenmek isteyen bayanlar hep benim gibi düşünür ayrıca ne güzel.

Bolu’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Dürüst erkekler iyi insanlardır, bayanları üzmezler. Çevremden biliyorum. Dürüst adam var ya kız arkadaşını hep koruyan kollayandır. Ciddi düşünendir. Hayırlısını temenni etmekten başka çarem yok farkındayım. Yine de kendimi de takdim edeyim. Şimdi arkadaşlar bende biraz kırgınlık olduğu için sözleri yanlış anlayabiliyorum. Bu nedenle anlayabileceğim bir dilden mesaj atarsanız daha iyi olur.

Alıngan yapım var ne yazık ki. Bayanız yahu sonuçta alınacağız tabi ama sıradan şeylere sinirlenmem. Güzel misiniz diye sormayın bence, numaramı verdiğimde fark edersiniz onu da. Hmm başka da aklıma gelen bir şey yok. Böyle işte canlar. Bayan arkadaş arıyorum diyenler daha fazla beklemesin, beni de bekletmesin tek ricam bu.

Related Posts

1 thought on “Bolu’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Ben Muhammer 34 yaşındayım Kendim yaşıyorum matematik öğretmeniyim ciddi bir bayanla evlenmek istiyorum Ciddi olan bayanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir